Lego sets can be expensive. But kids need good bricks and pieces to work with when building their elaborate creations! So stock up on sets that give you the most pieces per dollar!
2 results
Brand: LEGO Set: Minecraft
$16.39 / 248 pieces = $0.07/piece
ASIN: B08HW1ZNW5
Brand: LEGO Set: Minecraft
$119.99 / 909 pieces = $0.13/piece
ASIN: B08Z9Y7R66