UnitPrice.org

We did the math.

Find the cheapest bulk products on Amazon. From diapers to Nerf darts to Pop-tarts.

Highlights

Paper Towels Scott

$24.99 / 2304 sheets = $0.0108/sheet

Toilet Paper Scott

$26.99 / 32000 sheets = $0.0008/sheet

Larabars Cherry Pie

$34.24 / 40 bars = $0.86/bar

Rubber Ducks

$39.77 / 100 ducks = $0.40/duck

Pop-tarts Frosted Strawberry

$6.11 / 32 pastries = $0.19/pastry

Duplo My First Bricks

$22.99 / 80 pieces = $0.29/piece

Lego Saturn V

$119.99 / 1900 pieces = $0.06/piece

Stickers Melissa & Doug

$4.99 / 1000 stickers = $0.0050/sticker

Dog Waste Bags AmazonBasics

$15.99 / 900 bags = $0.0178/bag

Googly Eyes

$5.0 / 410 eyes = $0.0122/eye

Categories and Products