Find the cheapest bulk products on Amazon. From diapers to Nerf darts to Pop-tarts.
$220.00 / 11,695 pieces = $0.02/piece
$119.99 / 4,249 pieces = $0.03/piece
$34.99 / 790 pieces = $0.04/piece
$39.99 / 900 pieces = $0.04/piece
$25.18 / 100 pods = $0.25/pod
$28.70 / 100 pods = $0.29/pod
$29.69 / 100 pods = $0.30/pod
$46.99 / 100 pods = $0.47/pod
$17.83 / 900 bags = $0.02/bag
$32.70 / 196 diapers = $0.17/diaper
$32.70 / 168 diapers = $0.19/diaper
$51.20 / 252 diapers = $0.20/diaper
$10.64 / 49 diapers = $0.22/diaper
$18.05 / 2,000 pieces = $0.01/piece
$199.99 / 18,000 pieces = $0.01/piece
2021-03-20
You know the price today. But what was the price yesterday? Or the day before that?
Announcement
2020-10-19
K-cups are just okay, but they are still worthy of their own price tracking website.
Announcement Coffee
2020-09-16
Never run out of batteries. And now, never overpay for them either.
Announcement
2020-08-29
This is a new version of UnitPrice.org, even if it looks the same.
Announcement