UnitPrice.org

Unit prices of Larabars on Amazon

Get a good deal on these nutritious snacks.

23 results

Larabar Fruit and Nut Bar, Banana Chocolate Chip, Gluten Free, Vegan, 5 ct, 8 oz (Pack of 8)
Larabar Fruit and Nut Bar, Lemon, Gluten Free, Vegan, 1.6 oz Bars 16 ct
Larabar Fruit and Nut Bar Banana Chocolate Chip, Gluten Free, Vegan, 16 ct
Larabar Gluten Free Bar, Chocolate Chip Cookie Dough, 1.6 oz Bars (16 Count)
Larabar Fruit and Nut Bar, Key Lime Pie, Gluten Free, Vegan, 5 ct, 8 oz (Pack of 8)
Larabar Fruit and Nut Bar, Cherry Pie, Gluten Free, Vegan, 16 ct, 27.2
Larabar Fruit and Nut Bar, Pecan Pie, Gluten Free, Vegan, 16 ct, 25.6 oz
Larabar Fruit and Nut Bar, Banana Bread, Gluten Free, Vegan, 16 ct, 25.6 oz
Larabar Gluten Free Bar, Peanut Butter Cookie, Dairy Free, 16 ct, 27.2 oz
Larabar Gluten Free Bar, Peanut Butter Cookie, 1.7 oz Bars (16 Count), Whole Food Gluten Free Bars, Dairy Free Snacks
Larabar Fruit and Nut Bar, Cashew Cookie, Gluten Free, 16 ct, 27.2 oz
Larabar Gluten Free Bar, Chocolate Chip Brownie, 1.6 oz Bars (16 Count), Whole Food Gluten Free Bars, Dairy Free Snacks & Larabar, Fruit & Nut Bar, Cherry Pie, Gluten Free, Vegan (16 Bars)
Larabar Fruit and Nut Bar, Cherry Pie, Gluten Free, Vegan, 5 Bars (Pack of 8)
Larabar, Fruit & Nut Bar, Chocolate Coconut Chew, Gluten Free, Vegan (16 Bars) & Gluten Free Bar, Peanut Butter Cookie, 1.7 oz Bars (16 Count), Whole Food, Dairy Free Snacks
Larabar Gluten Free Bar, Peanut Butter Chocolate Chip, 1.6 oz Bars (16 Count)
Larabar, Fruit & Nut Bar, Key Lime Pie, Gluten Free, Vegan (16 Bars) & Gluten Free Bar, Peanut Butter Chocolate Chip, Vegan (16 Bars)
Larabar Gluten Free Bar, Blueberry Muffin, 1.6 Ounce (Pack of 16)
LÄRABAR Larabar Gluten Free Snack Bars Variety Box, Vegan, 8 Flavors, 1.7oz, ct Gift Pack Varitey Box,16 Count
Larabar Gluten Free Bar, Apple Pie, 1.6 oz Bars (16 Count)
Larabar Gluten Free Bar, Lemon, 1.6 oz Bar, (1 count)
LARABAR BAR MNT CHP BROWNIE 1.6OZ

LARABAR BAR MNT CHP BROWNIE 1.6OZ

$5.68 / 1 bars = $5.68/bar

View Details Price History Buy on Amazon

ASIN: B0711MLR2X

Larabar Bar Banana Bread, 1.6 Ounce

Larabar Bar Banana Bread, 1.6 Ounce

$5.69 / 1 bars = $5.69/bar

View Details Price History Buy on Amazon

ASIN: B06XRP888W

LARABAR CASHEW BAR SPNCH STRWBRRY 1.24OZ
View Archived Larabars