UnitPrice.org

Unit prices of Larabars on Amazon

Get a good deal on these nutritious snacks.

Larabar Minis Fruit and Nut Bar, Peanut Butter Chocolate Chip and Peanut Butter Cookie, 10 Count (Pack of 8)
Larabar Minis Gluten Free Bar Variety Pack, Cashew Cookie/Apple Pie, 10 Count, Pack of 8
LARABAR, Fruit & Nut Bar, Apple Pie, Gluten Free, Vegan, Whole 30 Compliant, 1.6 oz Bars (5 Count)
Larabar Gluten Free Bar, Banana Chocolate Chip, 1.6 oz Bars (16 Count), Whole Food Gluten Free Bars, Dairy Free Snacks
Larabar Gluten Free Bar, Banana Bread, 1.6 Ounce (Pack of 16) Bars, Whole Food Gluten Free Bars, Dairy Free Snacks
Larabar Gluten Free Bar, Banana Chocolate Chip, 5-1.6 oz Bars (8 Boxes), Whole Food Gluten Free Bars, Dairy Free Snacks
Larabar Gluten Free Bar, Blueberry Muffin, 1.6 oz Bars (5 Count), Whole Food Gluten Free Bars, Dairy Free Snacks
LARABAR, Fruit & Nut Bar, Coconut Cream Pie, Gluten Free, Vegan, Whole 30 Compliant, 1.7 oz Bars (16 Count)
Larabar, Gluten Free Bar, Peanut Butter Chocolate Chip, Vegan, 25.6 oz
LARABAR, Fruit & Nut Bar, Key Lime Pie, Gluten Free, Vegan, Whole 30 Compliant, 5 Count, Pack of 8
Larabar Gluten Free Bar, Mint Chip Brownie, 1.6 oz Bars (5 Count), Whole Food Gluten Free Bars, Dairy Free Snacks
Larabar, Gluten Free Bar, Peanut Butter Cookie, 8.5 oz
Larabar Gluten Free Snack Bar, Cherry Pie, 5 Count, Pack of 8
LARABAR Protein Apple Cobbler, Caddy, 12 Count

LARABAR Protein Apple Cobbler, Caddy, 12 Count

$25.0 / 12 bars = $2.08/bar

View Details Buy on Amazon

ASIN: B07QDC3YP7