Lego sets can be expensive. But kids need good bricks and pieces to work with when building their elaborate creations! So stock up on sets that give you the most pieces per dollar!
4 results
Brand: LEGO Set: Ideas
$59.99 / 1,070 pieces = $0.06/piece
ASIN: B07PX3X5WL
Brand: LEGO Set: Ideas
$194.89 / 3,036 pieces = $0.06/piece
ASIN: B07PX3WW5N
Brand: LEGO Set: Disney Set: Ideas
$99.99 / 1,265 pieces = $0.08/piece
ASIN: B08STDBZ5G
Brand: LEGO Set: Ideas
$399.95 / 3,662 pieces = $0.11/piece
ASIN: B085RDT4F7