Lego sets can be expensive. But kids need good bricks and pieces to work with when building their elaborate creations! So stock up on sets that give you the most pieces per dollar!
3 results
Brand: LEGO Set: Jurassic World
$59.04 / 434 pieces = $0.14/piece
ASIN: B07PX3VP73
Brand: LEGO Set: Jurassic World
$29.99 / 198 pieces = $0.15/piece
ASIN: B09313YCR2
Brand: LEGO Set: Creative Set: Jurassic World
$38.99 / 240 pieces = $0.16/piece
ASIN: B09311ZJW1