The only thing more complicated than paper towel math is toilet paper math. So you're welcome.
4 results
Brand: Seventh Generation
$90.00 / 30,000 sheets = $0.003/sheet
ASIN: B007636DIW
Brand: Seventh Generation
$34.94 / 11,520 sheets = $0.003/sheet
ASIN: B00D3JA5V4
Brand: Seventh Generation
$43.16 / 11,520 sheets = $0.004/sheet
ASIN: B00T87VN20
Brand: Seventh Generation
$4.99 / 960 sheets = $0.005/sheet
ASIN: B004JXDD9O