UnitPrice.org
Scott Rapid Dissolving Toilet Paper, 4 Rolls (Pack of 12)

Scott Rapid Dissolving Toilet Paper, 4 Rolls (Pack of 12)

Brand: Scott

$51.20 / 11,088 sheets = $0.005/sheet

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B07BC2JTMZ

Price History on Amazon

Date(s) Price
2023-03-27 (1 day) $51.20 ($0.005/unit)
 
2023-03-21 thru 2023-03-26 (6 days) $51.45 ($0.005/unit)
 
2023-03-16 thru 2023-03-20 (5 days) $54.00 ($0.005/unit)
 
2023-03-13 thru 2023-03-15 (3 days) $51.45 ($0.005/unit)
 
2023-03-12 (1 day) $54.00 ($0.005/unit)
 
2023-03-11 (1 day) $51.45 ($0.005/unit)
 
2023-03-05 thru 2023-03-10 (6 days) $56.13 ($0.005/unit)
 
2023-02-19 thru 2023-02-24 (6 days) $58.46 ($0.005/unit)
 
2023-02-05 (1 day) $67.96 ($0.006/unit)
 
2023-01-31 (1 day) $67.91 ($0.006/unit)
 
2023-01-09 (1 day) $60.82 ($0.005/unit)
 
2023-01-07 thru 2023-01-08 (2 days) $54.76 ($0.005/unit)
 
2023-01-06 (1 day) $54.02 ($0.005/unit)
 
2023-01-04 thru 2023-01-05 (2 days) $53.93 ($0.005/unit)
 
2023-01-03 (1 day) $61.03 ($0.006/unit)
 
2023-01-02 (1 day) $67.56 ($0.006/unit)
 
2023-01-01 (1 day) $67.00 ($0.006/unit)
 
2022-12-31 (1 day) $67.57 ($0.006/unit)
 
2022-12-30 (1 day) $67.51 ($0.006/unit)
 
2022-12-29 (1 day) $67.11 ($0.006/unit)
 
2022-12-28 (1 day) $67.59 ($0.006/unit)
 
2022-12-27 (1 day) $67.28 ($0.006/unit)
 
2022-12-26 (1 day) $67.58 ($0.006/unit)
 
2022-12-25 (1 day) $66.57 ($0.006/unit)
 
2022-12-24 (1 day) $67.39 ($0.006/unit)
 
2022-12-23 (1 day) $69.73 ($0.006/unit)
 
2022-12-22 (1 day) $67.53 ($0.006/unit)
 
2022-12-21 (1 day) $67.60 ($0.006/unit)
 
2022-12-20 (1 day) $67.54 ($0.006/unit)
 
2022-12-19 (1 day) $66.80 ($0.006/unit)
 
2022-12-18 (1 day) $67.54 ($0.006/unit)
 
2022-12-17 (1 day) $66.35 ($0.006/unit)
 
2022-12-16 (1 day) $67.01 ($0.006/unit)
 
2022-12-15 (1 day) $66.33 ($0.006/unit)
 
2022-12-14 (1 day) $66.60 ($0.006/unit)
 
2022-12-13 (1 day) $67.17 ($0.006/unit)
 
2022-12-12 (1 day) $67.02 ($0.006/unit)
 
2022-12-11 (1 day) $66.58 ($0.006/unit)
 
2022-12-10 (1 day) $67.29 ($0.006/unit)
 
2022-12-09 (1 day) $66.79 ($0.006/unit)
 
2022-12-08 (1 day) $66.57 ($0.006/unit)
 
2022-12-07 (1 day) $67.12 ($0.006/unit)
 
2022-12-06 (1 day) $66.54 ($0.006/unit)
 
2022-12-05 (1 day) $66.52 ($0.006/unit)
 
2022-12-04 (1 day) $67.10 ($0.006/unit)
 
2022-12-03 (1 day) $67.08 ($0.006/unit)
 
2022-12-02 (1 day) $66.30 ($0.006/unit)
 
2022-12-01 (1 day) $66.95 ($0.006/unit)
 
2022-11-30 (1 day) $66.49 ($0.006/unit)
 
2022-11-29 (1 day) $67.48 ($0.006/unit)
 
2022-11-28 (1 day) $67.18 ($0.006/unit)
 
2022-11-27 (1 day) $66.62 ($0.006/unit)
 
2022-11-26 (1 day) $66.88 ($0.006/unit)
 
2022-11-25 (1 day) $67.25 ($0.006/unit)
 
2022-11-24 (1 day) $58.69 ($0.005/unit)
 
2022-11-22 thru 2022-11-23 (2 days) $59.67 ($0.005/unit)
 
2022-11-21 (1 day) $59.64 ($0.005/unit)
 
2022-11-20 (1 day) $56.27 ($0.005/unit)
 
2022-11-14 thru 2022-11-19 (6 days) $59.64 ($0.005/unit)
 
2022-11-13 (1 day) $57.11 ($0.005/unit)
 
2022-11-02 thru 2022-11-12 (11 days) $56.49 ($0.005/unit)
 
2022-10-27 thru 2022-11-01 (6 days) $58.87 ($0.005/unit)
 
2022-10-26 (1 day) $56.49 ($0.005/unit)
 
2022-10-23 thru 2022-10-25 (3 days) $58.87 ($0.005/unit)
 
2022-10-18 thru 2022-10-22 (5 days) $58.74 ($0.005/unit)
 
2022-10-17 (1 day) $58.87 ($0.005/unit)
 
2022-10-14 thru 2022-10-16 (3 days) $56.87 ($0.005/unit)
 
2022-10-12 thru 2022-10-13 (2 days) $58.28 ($0.005/unit)
 
2022-10-11 (1 day) $55.93 ($0.005/unit)
 
2022-10-08 thru 2022-10-10 (3 days) $55.63 ($0.005/unit)
 
2022-10-03 thru 2022-10-07 (5 days) $58.28 ($0.005/unit)
 
2022-10-02 (1 day) $54.88 ($0.005/unit)
 
2022-09-30 thru 2022-10-01 (2 days) $54.62 ($0.005/unit)
 
2022-09-28 thru 2022-09-29 (2 days) $55.07 ($0.005/unit)
 
2022-09-27 (1 day) $67.75 ($0.006/unit)
 
2022-09-26 (1 day) $67.31 ($0.006/unit)
 
2022-09-25 (1 day) $67.75 ($0.006/unit)
 
2022-09-24 (1 day) $67.69 ($0.006/unit)
 
2022-09-23 (1 day) $53.58 ($0.005/unit)
 
2022-09-22 (1 day) $53.50 ($0.005/unit)
 
2022-09-11 thru 2022-09-21 (11 days) $58.28 ($0.005/unit)
 
2022-09-09 thru 2022-09-10 (2 days) $59.34 ($0.005/unit)
 
2022-09-08 (1 day) $59.38 ($0.005/unit)
 
2022-09-04 thru 2022-09-07 (4 days) $57.13 ($0.005/unit)
 
2021-09-01 thru 2022-09-03 (368 days) $35.99 ($0.003/unit)
 
2021-02-04 thru 2021-08-31 (209 days) $42.97 ($0.004/unit)
 
2020-03-12 (1 day) $35.64 ($0.003/unit)
BEST PRICE