$11.40 / 6 pencils = $1.90/pencil
ASIN: B08W4X8991
Date(s) | Price | |
---|---|---|
2022-01-29 thru 2022-01-31 (3 days) | $11.40 ($1.90/unit) | |
2022-01-28 (1 day) | $11.42 ($1.90/unit) | |
2022-01-11 (1 day) | $11.46 ($1.91/unit) | |
2022-01-01 (1 day) | $11.19 ($1.86/unit) | |
2021-05-15 (1 day) | $11.23 ($1.87/unit) | |
2021-04-30 (1 day) | $10.62 ($1.77/unit) | |
2021-03-24 thru 2021-03-27 (4 days) | $9.54 ($1.59/unit) | |
2021-03-10 thru 2021-03-21 (12 days) | $10.87 ($1.81/unit) | |
2021-03-08 thru 2021-03-09 (2 days) | $10.28 ($1.71/unit) |