Brand: Paper Mate
$7.72 / 2 pencils = $3.86/pencil
ASIN: B01NBMJZ1E
Date(s) | Price | |
---|---|---|
2023-01-13 thru 2023-01-14 (2 days) | $7.72 ($3.86/unit) | |
2023-01-11 (1 day) | $7.98 ($3.99/unit) | |
2022-12-05 (1 day) | $7.97 ($3.98/unit) | |
2022-09-20 (1 day) | $8.22 ($4.11/unit) | |
2022-09-19 (1 day) | $3.07 ($1.54/unit) | |
2022-08-15 (1 day) | $5.15 ($2.58/unit) | |
2022-08-14 (1 day) | $5.19 ($2.60/unit) | |
2022-08-13 (1 day) | $5.24 ($2.62/unit) | |
2022-08-05 (1 day) | $5.81 ($2.90/unit) | |
2022-08-04 (1 day) | $5.87 ($2.94/unit) | |
2020-09-09 thru 2020-09-11 (3 days) | $6.75 ($3.38/unit) |