UnitPrice.org
LEGO Speed Champions McLaren Elva 76902 Building Kit; Top Toy Car; Cool Toy for Kids; New 2021 (263 Pieces)

LEGO Speed Champions McLaren Elva 76902 Building Kit; Top Toy Car; Cool Toy for Kids; New 2021 (263 Pieces)

Brand: LEGO Set: Speed Champions

$15.99 / 263 pieces = $0.06/piece

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B08YP9P63M

Price History on Amazon

Date(s) Price
2022-10-01 thru 2022-12-09 (70 days) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-09-28 thru 2022-09-30 (3 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-09-27 (1 day) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-09-26 (1 day) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-09-25 (1 day) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-09-24 (1 day) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-09-21 thru 2022-09-23 (3 days) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-09-20 (1 day) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-09-19 (1 day) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-09-16 thru 2022-09-18 (3 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-09-15 (1 day) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-08-11 thru 2022-09-14 (35 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-08-09 thru 2022-08-10 (2 days) $16.99 ($0.06/unit)
 
2022-08-05 thru 2022-08-08 (4 days) $19.99 ($0.08/unit)
 
2022-07-17 thru 2022-08-04 (19 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-07-14 thru 2022-07-15 (2 days) $19.99 ($0.08/unit)
 
2022-05-23 thru 2022-07-13 (52 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-05-20 thru 2022-05-22 (3 days) $19.99 ($0.08/unit)
 
2022-05-14 thru 2022-05-19 (6 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-05-13 (1 day) $19.99 ($0.08/unit)
 
2022-05-07 thru 2022-05-12 (6 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-05-06 (1 day) $19.99 ($0.08/unit)
 
2022-04-25 thru 2022-05-05 (11 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-04-14 thru 2022-04-24 (11 days) $19.99 ($0.08/unit)
 
2022-04-11 thru 2022-04-13 (3 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-04-07 thru 2022-04-10 (4 days) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-04-05 thru 2022-04-06 (2 days) $19.99 ($0.08/unit)
 
2022-04-04 (1 day) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-04-02 thru 2022-04-03 (2 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-04-01 (1 day) $19.99 ($0.08/unit)
 
2022-03-15 thru 2022-03-31 (17 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-03-14 (1 day) $19.99 ($0.08/unit)
 
2022-03-01 thru 2022-03-13 (13 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-02-23 thru 2022-02-28 (6 days) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-02-21 thru 2022-02-22 (2 days) $19.99 ($0.08/unit)
 
2022-02-20 (1 day) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-02-17 thru 2022-02-19 (3 days) $19.99 ($0.08/unit)
 
2022-02-15 thru 2022-02-16 (2 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-02-13 thru 2022-02-14 (2 days) $19.99 ($0.08/unit)
 
2022-02-09 thru 2022-02-12 (4 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-02-08 (1 day) $19.99 ($0.08/unit)
 
2022-02-05 thru 2022-02-07 (3 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-02-04 (1 day) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-01-26 thru 2022-02-03 (9 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-01-25 (1 day) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-01-20 thru 2022-01-24 (5 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-01-19 (1 day) $19.79 ($0.08/unit)
 
2022-01-18 (1 day) $19.99 ($0.08/unit)
 
2022-01-16 thru 2022-01-17 (2 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-01-15 (1 day) $19.99 ($0.08/unit)
 
2022-01-14 (1 day) $19.79 ($0.08/unit)
 
2022-01-13 (1 day) $19.99 ($0.08/unit)
 
2022-01-02 thru 2022-01-12 (11 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2021-12-31 thru 2022-01-01 (2 days) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-12-30 (1 day) $16.00 ($0.06/unit)
 
2021-12-29 (1 day) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-12-09 thru 2021-12-28 (20 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2021-11-11 thru 2021-12-08 (28 days) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-11-05 thru 2021-11-10 (6 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2021-08-27 thru 2021-11-04 (70 days) $19.95 ($0.08/unit)