UnitPrice.org
LEGO Speed Champions Koenigsegg Jesko 76900 Building Toy Set for Kids, Boys, and Girls Ages 7+ (280 Pieces)

LEGO Speed Champions Koenigsegg Jesko 76900 Building Toy Set for Kids, Boys, and Girls Ages 7+ (280 Pieces)

Brand: LEGO Set: Speed Champions

$15.99 / 280 pieces = $0.06/piece

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B08YP8S278

Price History on Amazon

Date(s) Price
2022-10-09 thru 2022-12-09 (62 days) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-09-15 thru 2022-10-08 (24 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-09-14 (1 day) $19.99 ($0.07/unit)
 
2022-08-13 thru 2022-09-13 (32 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-08-12 (1 day) $19.99 ($0.07/unit)
 
2022-07-21 thru 2022-08-11 (22 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-07-20 (1 day) $19.99 ($0.07/unit)
 
2022-07-16 thru 2022-07-19 (4 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-07-13 thru 2022-07-15 (3 days) $19.99 ($0.07/unit)
 
2022-07-12 (1 day) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-07-10 thru 2022-07-11 (2 days) $19.99 ($0.07/unit)
 
2022-07-08 (1 day) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-07-05 thru 2022-07-07 (3 days) $19.99 ($0.07/unit)
 
2022-07-03 thru 2022-07-04 (2 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-07-02 (1 day) $19.99 ($0.07/unit)
 
2022-06-28 thru 2022-07-01 (4 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-06-27 (1 day) $19.99 ($0.07/unit)
 
2022-05-26 thru 2022-06-26 (32 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-05-25 (1 day) $16.99 ($0.06/unit)
 
2022-04-11 thru 2022-05-24 (44 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-04-06 thru 2022-04-10 (5 days) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-04-02 thru 2022-04-05 (4 days) $19.99 ($0.07/unit)
 
2022-03-10 thru 2022-04-01 (23 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-03-09 (1 day) $19.99 ($0.07/unit)
 
2022-03-01 thru 2022-03-08 (8 days) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-02-27 thru 2022-02-28 (2 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-02-24 thru 2022-02-26 (3 days) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-02-20 thru 2022-02-23 (4 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-02-06 thru 2022-02-19 (14 days) $19.99 ($0.07/unit)
 
2022-02-04 thru 2022-02-05 (2 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-02-03 (1 day) $16.99 ($0.06/unit)
 
2022-02-01 thru 2022-02-02 (2 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-01-31 (1 day) $19.99 ($0.07/unit)
 
2022-01-27 thru 2022-01-30 (4 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-01-26 (1 day) $19.99 ($0.07/unit)
 
2022-01-25 (1 day) $19.98 ($0.07/unit)
 
2022-01-16 thru 2022-01-24 (9 days) $19.99 ($0.07/unit)
 
2022-01-12 thru 2022-01-15 (4 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-01-09 thru 2022-01-11 (3 days) $19.99 ($0.07/unit)
 
2022-01-08 (1 day) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-01-07 (1 day) $19.99 ($0.07/unit)
 
2022-01-06 (1 day) $16.00 ($0.06/unit)
 
2022-01-03 thru 2022-01-05 (3 days) $19.99 ($0.07/unit)
 
2021-12-31 thru 2022-01-02 (3 days) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-12-30 (1 day) $16.00 ($0.06/unit)
 
2021-12-29 (1 day) $19.99 ($0.07/unit)
 
2021-12-27 thru 2021-12-28 (2 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2021-12-26 (1 day) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-12-23 thru 2021-12-25 (3 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2021-12-21 thru 2021-12-22 (2 days) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-12-20 (1 day) $16.00 ($0.06/unit)
 
2021-12-16 thru 2021-12-19 (4 days) $19.99 ($0.07/unit)
 
2021-12-02 thru 2021-12-15 (14 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2021-11-23 thru 2021-12-01 (9 days) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-11-22 (1 day) $16.00 ($0.06/unit)
 
2021-11-21 (1 day) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-11-20 (1 day) $16.00 ($0.06/unit)
 
2021-11-18 thru 2021-11-19 (2 days) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-11-16 thru 2021-11-17 (2 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2021-11-13 thru 2021-11-15 (3 days) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-11-12 (1 day) $16.00 ($0.06/unit)
 
2021-11-10 thru 2021-11-11 (2 days) $15.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-11-04 thru 2021-11-09 (6 days) $16.00 ($0.06/unit)
 
2021-08-26 thru 2021-11-03 (70 days) $19.95 ($0.07/unit)