UnitPrice.org
LEGO Architecture Taj Mahal 21056 Building Set for Adults (2022 Pieces)

LEGO Architecture Taj Mahal 21056 Building Set for Adults (2022 Pieces)

Brand: LEGO Set: Architecture

$119.99 / 2,022 pieces = $0.06/piece

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B08STQBXN4

Price History on Amazon

Date(s) Price
2022-12-03 thru 2022-12-09 (7 days) $119.99 ($0.06/unit)
 
2022-11-13 thru 2022-11-22 (10 days) $106.99 ($0.05/unit)
 
2022-11-12 (1 day) $107.50 ($0.05/unit)
 
2022-10-30 thru 2022-11-11 (13 days) $107.99 ($0.05/unit)
 
2022-10-29 (1 day) $106.37 ($0.05/unit)
 
2022-10-28 (1 day) $107.99 ($0.05/unit)
 
2022-10-25 thru 2022-10-27 (3 days) $109.50 ($0.05/unit)
 
2022-10-24 (1 day) $95.99 ($0.05/unit)
BEST PRICE 
2022-10-09 thru 2022-10-23 (15 days) $109.50 ($0.05/unit)
 
2022-10-08 (1 day) $109.99 ($0.05/unit)
 
2022-10-05 thru 2022-10-07 (3 days) $111.99 ($0.06/unit)
 
2022-10-01 thru 2022-10-04 (4 days) $114.16 ($0.06/unit)
 
2022-09-30 (1 day) $111.99 ($0.06/unit)
 
2022-09-29 (1 day) $114.16 ($0.06/unit)
 
2022-09-10 thru 2022-09-28 (19 days) $116.99 ($0.06/unit)
 
2022-09-01 thru 2022-09-09 (9 days) $117.01 ($0.06/unit)
 
2022-08-25 thru 2022-08-31 (7 days) $117.00 ($0.06/unit)
 
2022-08-24 (1 day) $117.01 ($0.06/unit)
 
2022-08-23 (1 day) $119.99 ($0.06/unit)
 
2022-08-20 thru 2022-08-22 (3 days) $117.09 ($0.06/unit)
 
2022-08-13 thru 2022-08-19 (7 days) $118.06 ($0.06/unit)
 
2022-08-09 thru 2022-08-12 (4 days) $118.58 ($0.06/unit)
 
2022-08-07 thru 2022-08-08 (2 days) $119.09 ($0.06/unit)
 
2022-08-04 thru 2022-08-06 (3 days) $119.08 ($0.06/unit)
 
2022-08-01 thru 2022-08-03 (3 days) $119.99 ($0.06/unit)
 
2022-07-25 thru 2022-07-31 (7 days) $119.95 ($0.06/unit)
 
2022-07-22 thru 2022-07-24 (3 days) $119.09 ($0.06/unit)
 
2022-07-21 (1 day) $119.95 ($0.06/unit)
 
2022-07-20 (1 day) $118.09 ($0.06/unit)
 
2022-07-19 (1 day) $118.58 ($0.06/unit)
 
2022-07-18 (1 day) $119.99 ($0.06/unit)
 
2022-07-15 thru 2022-07-17 (3 days) $119.95 ($0.06/unit)
 
2022-07-14 (1 day) $119.99 ($0.06/unit)
 
2022-06-25 thru 2022-07-13 (19 days) $119.95 ($0.06/unit)
 
2022-06-10 thru 2022-06-24 (15 days) $119.99 ($0.06/unit)
 
2022-06-04 thru 2022-06-09 (6 days) $119.88 ($0.06/unit)
 
2022-06-01 thru 2022-06-03 (3 days) $119.70 ($0.06/unit)
 
2022-05-27 thru 2022-05-31 (5 days) $119.99 ($0.06/unit)
 
2022-05-21 (1 day) $119.75 ($0.06/unit)
 
2022-05-10 (1 day) $95.99 ($0.05/unit)
BEST PRICE 
2022-05-04 thru 2022-05-09 (6 days) $119.99 ($0.06/unit)
 
2022-04-24 thru 2022-05-03 (10 days) $119.95 ($0.06/unit)
 
2022-04-23 (1 day) $119.99 ($0.06/unit)
 
2021-07-07 thru 2022-04-02 (270 days) $119.95 ($0.06/unit)
 
2021-06-01 thru 2021-07-04 (34 days) $119.99 ($0.06/unit)