UnitPrice.org
LEGO Marvel Shang-Chi Battle at The Ancient Village 76177 Building Kit (400 Pieces)

LEGO Marvel Shang-Chi Battle at The Ancient Village 76177 Building Kit (400 Pieces)

Brand: LEGO Set: Marvel

$39.99 / 400 pieces = $0.10/piece

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B08NFDW8CT

Price History on Amazon

Date(s) Price
2023-01-28 (1 day) $39.99 ($0.10/unit)
 
2023-01-26 thru 2023-01-27 (2 days) $36.99 ($0.09/unit)
 
2023-01-25 (1 day) $36.46 ($0.09/unit)
 
2023-01-19 thru 2023-01-24 (6 days) $36.47 ($0.09/unit)
 
2023-01-13 thru 2023-01-18 (6 days) $39.99 ($0.10/unit)
 
2023-01-06 thru 2023-01-12 (7 days) $30.99 ($0.08/unit)
 
2022-12-22 (1 day) $20.00 ($0.05/unit)
BEST PRICE 
2022-12-21 (1 day) $39.99 ($0.10/unit)
 
2022-12-17 thru 2022-12-20 (4 days) $34.41 ($0.09/unit)
 
2022-12-15 thru 2022-12-16 (2 days) $39.99 ($0.10/unit)
 
2022-12-14 (1 day) $20.00 ($0.05/unit)
BEST PRICE 
2022-12-05 thru 2022-12-13 (9 days) $24.88 ($0.06/unit)
 
2022-11-27 thru 2022-12-04 (8 days) $27.99 ($0.07/unit)
 
2022-11-26 (1 day) $27.49 ($0.07/unit)
 
2022-11-24 thru 2022-11-25 (2 days) $27.99 ($0.07/unit)
 
2022-11-23 (1 day) $27.49 ($0.07/unit)
 
2022-11-21 thru 2022-11-22 (2 days) $27.99 ($0.07/unit)
 
2022-11-20 (1 day) $27.29 ($0.07/unit)
 
2022-11-10 thru 2022-11-19 (10 days) $27.99 ($0.07/unit)
 
2022-11-04 thru 2022-11-09 (6 days) $27.29 ($0.07/unit)
 
2022-10-18 thru 2022-11-03 (17 days) $27.99 ($0.07/unit)
 
2022-10-11 thru 2022-10-17 (7 days) $31.99 ($0.08/unit)
 
2022-09-30 thru 2022-10-10 (11 days) $31.98 ($0.08/unit)
 
2022-06-11 thru 2022-09-29 (111 days) $31.99 ($0.08/unit)
 
2022-05-21 thru 2022-06-10 (21 days) $32.00 ($0.08/unit)
 
2022-05-09 thru 2022-05-20 (12 days) $31.99 ($0.08/unit)
 
2022-04-07 thru 2022-05-08 (32 days) $32.00 ($0.08/unit)
 
2022-04-03 thru 2022-04-06 (4 days) $39.99 ($0.10/unit)
 
2022-04-02 (1 day) $35.45 ($0.09/unit)
 
2022-03-31 thru 2022-04-01 (2 days) $31.99 ($0.08/unit)
 
2022-03-30 (1 day) $39.99 ($0.10/unit)
 
2022-03-24 thru 2022-03-29 (6 days) $32.00 ($0.08/unit)
 
2022-03-12 thru 2022-03-23 (12 days) $39.99 ($0.10/unit)
 
2022-03-08 (1 day) $32.00 ($0.08/unit)
 
2022-02-26 thru 2022-03-07 (10 days) $39.99 ($0.10/unit)
 
2022-02-18 thru 2022-02-25 (8 days) $32.00 ($0.08/unit)
 
2022-02-02 thru 2022-02-16 (15 days) $39.99 ($0.10/unit)
 
2021-12-23 thru 2022-02-01 (41 days) $32.00 ($0.08/unit)
 
2021-12-02 thru 2021-12-20 (19 days) $31.99 ($0.08/unit)
 
2021-11-04 thru 2021-12-01 (28 days) $32.00 ($0.08/unit)
 
2021-10-14 thru 2021-11-03 (21 days) $39.99 ($0.10/unit)
 
2021-05-08 thru 2021-10-13 (159 days) $39.95 ($0.10/unit)
 
2021-04-26 thru 2021-05-07 (12 days) $39.99 ($0.10/unit)