UnitPrice.org
LEGO Technic Land Rover Defender 42110 Building Kit (2573 Pieces)

LEGO Technic Land Rover Defender 42110 Building Kit (2573 Pieces)

Brand: LEGO

$180.40 / 2,573 pieces = $0.07/piece

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B07VFDRT8B

Price History on Amazon

Date(s) Price
2023-03-25 (1 day) $180.40 ($0.07/unit)
 
2023-03-07 thru 2023-03-24 (18 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2023-03-06 (1 day) $187.38 ($0.07/unit)
 
2023-03-05 (1 day) $186.18 ($0.07/unit)
 
2022-11-22 thru 2023-03-04 (103 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2022-11-04 thru 2022-11-21 (18 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-11-03 (1 day) $191.99 ($0.07/unit)
 
2022-11-02 (1 day) $171.99 ($0.07/unit)
 
2022-11-01 (1 day) $170.48 ($0.07/unit)
 
2022-10-27 thru 2022-10-31 (5 days) $169.99 ($0.07/unit)
 
2022-08-09 thru 2022-10-26 (79 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2022-08-07 thru 2022-08-08 (2 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-08-05 thru 2022-08-06 (2 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2022-08-04 (1 day) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-08-03 (1 day) $199.99 ($0.08/unit)
 
2022-08-02 (1 day) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-07-28 thru 2022-08-01 (5 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2022-07-27 (1 day) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-07-26 (1 day) $199.99 ($0.08/unit)
 
2022-07-21 thru 2022-07-25 (5 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-07-18 thru 2022-07-20 (3 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2022-07-07 thru 2022-07-17 (11 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-07-05 (1 day) $199.99 ($0.08/unit)
 
2022-06-27 thru 2022-07-03 (7 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-06-23 thru 2022-06-26 (4 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2022-06-21 thru 2022-06-22 (2 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-06-15 thru 2022-06-20 (6 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2022-06-11 thru 2022-06-14 (4 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-06-10 (1 day) $199.99 ($0.08/unit)
 
2022-06-03 thru 2022-06-09 (7 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-05-28 thru 2022-06-02 (6 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2022-05-27 (1 day) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-05-24 thru 2022-05-26 (3 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2022-05-19 thru 2022-05-23 (5 days) $199.90 ($0.08/unit)
 
2022-05-18 (1 day) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-05-17 (1 day) $199.90 ($0.08/unit)
 
2022-05-16 (1 day) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-05-15 (1 day) $199.99 ($0.08/unit)
 
2022-05-13 thru 2022-05-14 (2 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-05-07 thru 2022-05-12 (6 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2022-05-06 (1 day) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-05-05 (1 day) $199.99 ($0.08/unit)
 
2022-05-04 (1 day) $193.42 ($0.08/unit)
 
2022-05-03 (1 day) $194.52 ($0.08/unit)
 
2022-05-02 (1 day) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-05-01 (1 day) $193.09 ($0.08/unit)
 
2022-04-07 thru 2022-04-30 (24 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2022-01-05 thru 2022-04-06 (92 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2022-01-03 thru 2022-01-04 (2 days) $219.98 ($0.09/unit)
 
2021-12-23 thru 2022-01-02 (11 days) $189.98 ($0.07/unit)
 
2021-12-01 thru 2021-12-22 (22 days) $182.98 ($0.07/unit)
 
2021-10-31 thru 2021-11-30 (31 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2021-10-28 thru 2021-10-30 (3 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-10-22 thru 2021-10-27 (6 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2021-10-16 thru 2021-10-21 (6 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-10-13 thru 2021-10-15 (3 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2021-10-07 thru 2021-10-12 (6 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-10-02 thru 2021-10-06 (5 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2021-09-27 thru 2021-10-01 (5 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-08-26 thru 2021-09-26 (32 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2021-08-21 thru 2021-08-23 (3 days) $197.00 ($0.08/unit)
 
2021-08-20 (1 day) $199.99 ($0.08/unit)
 
2021-07-29 thru 2021-08-12 (15 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-07-22 thru 2021-07-28 (7 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2021-07-09 thru 2021-07-13 (5 days) $189.00 ($0.07/unit)
 
2021-06-10 thru 2021-07-06 (27 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-06-07 thru 2021-06-09 (3 days) $198.15 ($0.08/unit)
 
2021-06-04 thru 2021-06-06 (3 days) $198.17 ($0.08/unit)
 
2021-05-27 thru 2021-06-03 (8 days) $198.16 ($0.08/unit)
 
2021-05-25 thru 2021-05-26 (2 days) $198.15 ($0.08/unit)
 
2021-05-19 thru 2021-05-24 (6 days) $199.00 ($0.08/unit)
 
2021-04-24 thru 2021-05-14 (21 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-04-20 thru 2021-04-22 (3 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2021-04-13 thru 2021-04-19 (7 days) $199.00 ($0.08/unit)
 
2021-04-11 (1 day) $197.19 ($0.08/unit)
 
2021-04-08 (1 day) $197.13 ($0.08/unit)
 
2021-04-07 (1 day) $180.13 ($0.07/unit)
 
2021-04-06 (1 day) $216.37 ($0.08/unit)
 
2021-04-04 thru 2021-04-05 (2 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-04-03 (1 day) $197.16 ($0.08/unit)
 
2021-04-02 (1 day) $197.14 ($0.08/unit)
 
2021-04-01 (1 day) $199.99 ($0.08/unit)
 
2021-03-31 (1 day) $197.77 ($0.08/unit)
 
2021-03-30 (1 day) $197.71 ($0.08/unit)
 
2021-03-29 (1 day) $199.55 ($0.08/unit)
 
2021-03-24 thru 2021-03-27 (4 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2021-03-23 (1 day) $220.15 ($0.09/unit)
 
2021-03-21 thru 2021-03-22 (2 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2021-03-20 (1 day) $196.97 ($0.08/unit)
 
2021-03-19 (1 day) $199.79 ($0.08/unit)
 
2021-03-18 (1 day) $196.37 ($0.08/unit)
 
2021-03-17 (1 day) $190.17 ($0.07/unit)
 
2021-03-16 (1 day) $192.53 ($0.07/unit)
 
2021-02-27 thru 2021-03-15 (17 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-02-17 thru 2021-02-26 (10 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2021-02-11 thru 2021-02-16 (6 days) $199.00 ($0.08/unit)
 
2021-01-25 thru 2021-02-10 (17 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2021-01-22 thru 2021-01-23 (2 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-01-21 (1 day) $199.99 ($0.08/unit)
 
2021-01-19 thru 2021-01-20 (2 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-01-08 thru 2021-01-18 (11 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2021-01-06 thru 2021-01-07 (2 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-01-05 (1 day) $199.90 ($0.08/unit)
 
2021-01-04 (1 day) $198.84 ($0.08/unit)
 
2020-12-29 thru 2021-01-03 (6 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2020-12-23 thru 2020-12-25 (3 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2020-12-18 thru 2020-12-21 (4 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2020-12-17 (1 day) $249.99 ($0.10/unit)
 
2020-12-15 thru 2020-12-16 (2 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2020-12-13 thru 2020-12-14 (2 days) $249.99 ($0.10/unit)
 
2020-12-11 thru 2020-12-12 (2 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2020-12-10 (1 day) $249.99 ($0.10/unit)
 
2020-12-04 thru 2020-12-09 (6 days) $199.99 ($0.08/unit)
 
2020-12-03 (1 day) $229.00 ($0.09/unit)
 
2020-12-02 (1 day) $199.08 ($0.08/unit)
 
2020-12-01 (1 day) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2020-11-29 thru 2020-11-30 (2 days) $199.08 ($0.08/unit)
 
2020-11-17 thru 2020-11-28 (12 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2020-11-16 (1 day) $167.76 ($0.07/unit)
 
2020-10-26 thru 2020-11-15 (21 days) $169.99 ($0.07/unit)
 
2020-10-22 thru 2020-10-25 (4 days) $159.99 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2020-10-21 (1 day) $182.00 ($0.07/unit)
 
2020-10-19 thru 2020-10-20 (2 days) $183.45 ($0.07/unit)
 
2020-10-17 thru 2020-10-18 (2 days) $184.30 ($0.07/unit)
 
2020-10-16 (1 day) $184.57 ($0.07/unit)
 
2020-10-15 (1 day) $190.50 ($0.07/unit)
 
2020-10-13 thru 2020-10-14 (2 days) $190.53 ($0.07/unit)
 
2020-10-11 thru 2020-10-12 (2 days) $197.73 ($0.08/unit)
 
2020-09-26 thru 2020-10-10 (15 days) $197.72 ($0.08/unit)
 
2020-09-22 thru 2020-09-25 (4 days) $197.71 ($0.08/unit)
 
2020-09-21 (1 day) $199.08 ($0.08/unit)
 
2020-09-19 thru 2020-09-20 (2 days) $171.73 ($0.07/unit)
 
2020-09-16 thru 2020-09-18 (3 days) $173.16 ($0.07/unit)
 
2020-09-04 thru 2020-09-13 (10 days) $178.16 ($0.07/unit)
 
2020-08-29 thru 2020-09-03 (6 days) $178.15 ($0.07/unit)
 
2020-08-21 thru 2020-08-28 (8 days) $178.14 ($0.07/unit)
 
2020-08-19 (1 day) $197.98 ($0.08/unit)
 
2020-08-18 (1 day) $197.99 ($0.08/unit)
 
2020-08-17 (1 day) $198.00 ($0.08/unit)
 
2020-08-15 (1 day) $198.48 ($0.08/unit)
 
2020-06-02 (1 day) $199.95 ($0.08/unit)