UnitPrice.org
LEGO Ideas 21319 Central Perk Building Kit (1,070 Pieces)

LEGO Ideas 21319 Central Perk Building Kit (1,070 Pieces)

Brand: LEGO Set: Ideas

$50.99 / 1,070 pieces = $0.05/piece

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B07PX3X5WL

Price History on Amazon

Date(s) Price
2022-11-29 thru 2022-12-09 (11 days) $50.99 ($0.05/unit)
 
2022-11-28 (1 day) $40.00 ($0.04/unit)
BEST PRICE 
2022-11-21 thru 2022-11-27 (7 days) $50.99 ($0.05/unit)
 
2022-11-11 thru 2022-11-20 (10 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-11-10 (1 day) $50.99 ($0.05/unit)
 
2022-11-09 (1 day) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-11-08 (1 day) $50.99 ($0.05/unit)
 
2022-11-07 (1 day) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-11-05 thru 2022-11-06 (2 days) $50.99 ($0.05/unit)
 
2022-10-31 thru 2022-11-04 (5 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-10-30 (1 day) $59.81 ($0.06/unit)
 
2022-10-29 (1 day) $59.85 ($0.06/unit)
 
2022-10-28 (1 day) $59.78 ($0.06/unit)
 
2022-10-07 thru 2022-10-27 (21 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-10-06 (1 day) $56.37 ($0.05/unit)
 
2022-09-26 thru 2022-10-05 (10 days) $56.49 ($0.05/unit)
 
2022-09-22 thru 2022-09-25 (4 days) $56.79 ($0.05/unit)
 
2022-09-20 thru 2022-09-21 (2 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-09-11 thru 2022-09-19 (9 days) $56.49 ($0.05/unit)
 
2022-09-10 (1 day) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-09-05 thru 2022-09-09 (5 days) $56.79 ($0.05/unit)
 
2022-08-31 thru 2022-09-04 (5 days) $56.99 ($0.05/unit)
 
2022-08-26 thru 2022-08-30 (5 days) $57.44 ($0.05/unit)
 
2022-07-17 thru 2022-08-25 (40 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-07-14 thru 2022-07-16 (3 days) $48.00 ($0.04/unit)
 
2022-07-13 (1 day) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-07-12 (1 day) $48.00 ($0.04/unit)
 
2022-07-07 thru 2022-07-11 (5 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-07-06 (1 day) $48.00 ($0.04/unit)
 
2022-07-05 (1 day) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-07-04 (1 day) $48.00 ($0.04/unit)
 
2022-06-28 thru 2022-07-03 (6 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-06-24 thru 2022-06-27 (4 days) $48.00 ($0.04/unit)
 
2022-06-22 thru 2022-06-23 (2 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-06-21 (1 day) $48.00 ($0.04/unit)
 
2022-06-20 (1 day) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-06-11 thru 2022-06-19 (9 days) $48.00 ($0.04/unit)
 
2022-06-06 thru 2022-06-10 (5 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-06-03 thru 2022-06-05 (3 days) $48.00 ($0.04/unit)
 
2022-05-27 thru 2022-06-02 (7 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-05-26 (1 day) $57.44 ($0.05/unit)
 
2022-05-23 thru 2022-05-25 (3 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-05-19 thru 2022-05-22 (4 days) $57.47 ($0.05/unit)
 
2022-05-17 thru 2022-05-18 (2 days) $57.48 ($0.05/unit)
 
2022-05-12 thru 2022-05-16 (5 days) $57.49 ($0.05/unit)
 
2022-05-07 thru 2022-05-11 (5 days) $57.78 ($0.05/unit)
 
2022-05-04 thru 2022-05-06 (3 days) $57.79 ($0.05/unit)
 
2022-05-03 (1 day) $57.89 ($0.05/unit)
 
2022-05-02 (1 day) $57.95 ($0.05/unit)
 
2022-05-01 (1 day) $57.53 ($0.05/unit)
 
2022-04-27 thru 2022-04-30 (4 days) $57.91 ($0.05/unit)
 
2022-04-26 (1 day) $57.95 ($0.05/unit)
 
2022-04-21 thru 2022-04-25 (5 days) $58.53 ($0.05/unit)
 
2022-04-15 thru 2022-04-20 (6 days) $48.00 ($0.04/unit)
 
2022-04-14 (1 day) $57.93 ($0.05/unit)
 
2022-04-06 thru 2022-04-13 (8 days) $57.94 ($0.05/unit)
 
2022-04-02 thru 2022-04-05 (4 days) $57.95 ($0.05/unit)
 
2022-04-01 (1 day) $57.98 ($0.05/unit)
 
2022-03-31 (1 day) $59.53 ($0.06/unit)
 
2022-03-25 thru 2022-03-30 (6 days) $58.99 ($0.06/unit)
 
2022-03-24 (1 day) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-03-20 thru 2022-03-23 (4 days) $57.98 ($0.05/unit)
 
2022-03-19 (1 day) $48.00 ($0.04/unit)
 
2022-03-16 thru 2022-03-18 (3 days) $57.99 ($0.05/unit)
 
2022-03-12 thru 2022-03-15 (4 days) $58.78 ($0.05/unit)
 
2022-03-09 thru 2022-03-11 (3 days) $58.79 ($0.05/unit)
 
2022-03-08 (1 day) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-03-06 thru 2022-03-07 (2 days) $58.98 ($0.06/unit)
 
2022-03-01 thru 2022-03-05 (5 days) $58.99 ($0.06/unit)
 
2022-02-27 thru 2022-02-28 (2 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2022-02-25 thru 2022-02-26 (2 days) $59.79 ($0.06/unit)
 
2022-02-24 (1 day) $48.00 ($0.04/unit)
 
2022-02-22 thru 2022-02-23 (2 days) $59.94 ($0.06/unit)
 
2022-02-21 (1 day) $48.00 ($0.04/unit)
 
2022-02-19 thru 2022-02-20 (2 days) $58.99 ($0.06/unit)
 
2022-02-10 thru 2022-02-18 (9 days) $59.95 ($0.06/unit)
 
2021-12-20 thru 2022-02-09 (52 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2021-10-30 thru 2021-12-18 (50 days) $47.99 ($0.04/unit)
 
2021-10-29 (1 day) $59.99 ($0.06/unit)
 
2021-10-28 (1 day) $47.99 ($0.04/unit)
 
2021-10-27 (1 day) $59.99 ($0.06/unit)
 
2021-09-23 thru 2021-10-26 (34 days) $47.99 ($0.04/unit)
 
2021-09-22 (1 day) $48.49 ($0.05/unit)
 
2021-09-14 thru 2021-09-21 (8 days) $47.99 ($0.04/unit)
 
2021-09-13 (1 day) $59.99 ($0.06/unit)
 
2021-09-12 (1 day) $47.99 ($0.04/unit)
 
2021-09-11 (1 day) $48.49 ($0.05/unit)
 
2021-09-04 thru 2021-09-10 (7 days) $47.99 ($0.04/unit)
 
2021-09-03 (1 day) $48.00 ($0.04/unit)
 
2021-08-29 thru 2021-09-02 (5 days) $47.99 ($0.04/unit)
 
2021-08-06 thru 2021-08-28 (23 days) $48.00 ($0.04/unit)
 
2021-08-05 (1 day) $48.99 ($0.05/unit)
 
2021-08-03 thru 2021-08-04 (2 days) $48.00 ($0.04/unit)
 
2021-07-24 thru 2021-08-02 (10 days) $55.99 ($0.05/unit)
 
2021-07-21 thru 2021-07-23 (3 days) $48.00 ($0.04/unit)
 
2021-07-13 thru 2021-07-15 (3 days) $55.99 ($0.05/unit)
 
2021-07-12 (1 day) $48.00 ($0.04/unit)
 
2021-07-10 (1 day) $48.99 ($0.05/unit)
 
2021-07-05 thru 2021-07-09 (5 days) $48.00 ($0.04/unit)
 
2021-07-02 thru 2021-07-04 (3 days) $55.99 ($0.05/unit)
 
2021-06-30 thru 2021-07-01 (2 days) $48.00 ($0.04/unit)
 
2021-06-16 thru 2021-06-29 (14 days) $53.99 ($0.05/unit)
 
2021-06-15 (1 day) $48.00 ($0.04/unit)
 
2021-06-13 thru 2021-06-14 (2 days) $53.99 ($0.05/unit)
 
2021-06-12 (1 day) $48.00 ($0.04/unit)
 
2021-05-29 thru 2021-06-11 (14 days) $53.99 ($0.05/unit)
 
2021-05-27 thru 2021-05-28 (2 days) $51.48 ($0.05/unit)
 
2021-05-24 thru 2021-05-26 (3 days) $51.49 ($0.05/unit)
 
2021-05-21 thru 2021-05-23 (3 days) $51.79 ($0.05/unit)
 
2021-05-19 thru 2021-05-20 (2 days) $51.99 ($0.05/unit)
 
2021-05-14 thru 2021-05-18 (5 days) $51.79 ($0.05/unit)
 
2021-04-30 thru 2021-05-13 (14 days) $51.99 ($0.05/unit)
 
2021-04-29 (1 day) $53.27 ($0.05/unit)
 
2021-04-28 (1 day) $51.72 ($0.05/unit)
 
2021-04-13 thru 2021-04-27 (15 days) $53.99 ($0.05/unit)
 
2021-04-12 (1 day) $54.99 ($0.05/unit)
 
2021-04-11 (1 day) $53.99 ($0.05/unit)
 
2021-04-04 thru 2021-04-10 (7 days) $54.99 ($0.05/unit)
 
2021-04-01 thru 2021-04-03 (3 days) $53.99 ($0.05/unit)
 
2021-03-31 (1 day) $55.99 ($0.05/unit)
 
2021-03-30 (1 day) $59.99 ($0.06/unit)
 
2021-03-29 (1 day) $54.26 ($0.05/unit)
 
2021-03-28 (1 day) $54.25 ($0.05/unit)
 
2021-03-09 thru 2021-03-27 (19 days) $53.99 ($0.05/unit)
 
2021-03-08 (1 day) $59.99 ($0.06/unit)
 
2021-03-07 (1 day) $54.96 ($0.05/unit)
 
2021-02-10 thru 2021-03-06 (25 days) $53.99 ($0.05/unit)
 
2021-02-05 thru 2021-02-09 (5 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2021-02-04 (1 day) $53.99 ($0.05/unit)
 
2021-01-25 thru 2021-02-03 (10 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2021-01-24 (1 day) $53.99 ($0.05/unit)
 
2020-12-28 thru 2021-01-23 (27 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2020-12-23 (1 day) $54.99 ($0.05/unit)
 
2020-12-07 thru 2020-12-16 (10 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2020-11-23 thru 2020-12-05 (13 days) $47.99 ($0.04/unit)
 
2020-11-06 thru 2020-11-22 (17 days) $53.99 ($0.05/unit)
 
2020-11-02 thru 2020-11-05 (4 days) $53.79 ($0.05/unit)
 
2020-10-27 thru 2020-11-01 (6 days) $53.99 ($0.05/unit)
 
2020-10-18 thru 2020-10-26 (9 days) $55.99 ($0.05/unit)
 
2020-10-15 thru 2020-10-17 (3 days) $54.97 ($0.05/unit)
 
2020-08-21 thru 2020-10-14 (55 days) $59.99 ($0.06/unit)
 
2020-06-28 (1 day) $55.75 ($0.05/unit)