UnitPrice.org
LEGO Classic Creative Bricks 10692 Building Blocks, Learning Toy (221 Pieces)

LEGO Classic Creative Bricks 10692 Building Blocks, Learning Toy (221 Pieces)

Brand: LEGO Set: Creative

$13.29 / 221 pieces = $0.06/piece

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B00NHQFA5E

Price History on Amazon

Date(s) Price
2022-11-30 thru 2022-12-09 (10 days) $13.29 ($0.06/unit)
 
2022-11-27 thru 2022-11-29 (3 days) $12.99 ($0.06/unit)
 
2022-11-23 thru 2022-11-26 (4 days) $13.29 ($0.06/unit)
 
2022-11-22 (1 day) $12.99 ($0.06/unit)
 
2022-11-20 thru 2022-11-21 (2 days) $13.29 ($0.06/unit)
 
2022-11-14 thru 2022-11-19 (6 days) $12.99 ($0.06/unit)
 
2022-10-07 thru 2022-11-13 (38 days) $12.97 ($0.06/unit)
 
2022-10-06 (1 day) $12.99 ($0.06/unit)
 
2022-10-05 (1 day) $13.29 ($0.06/unit)
 
2022-10-04 (1 day) $12.99 ($0.06/unit)
 
2022-09-12 thru 2022-10-03 (22 days) $12.97 ($0.06/unit)
 
2022-09-02 thru 2022-09-11 (10 days) $11.99 ($0.05/unit)
 
2022-07-17 thru 2022-09-01 (47 days) $13.29 ($0.06/unit)
 
2022-07-14 thru 2022-07-16 (3 days) $12.97 ($0.06/unit)
 
2022-07-13 (1 day) $9.96 ($0.05/unit)
BEST PRICE 
2022-06-27 thru 2022-07-11 (15 days) $13.29 ($0.06/unit)
 
2022-06-21 thru 2022-06-26 (6 days) $12.97 ($0.06/unit)
 
2022-06-07 thru 2022-06-20 (14 days) $13.29 ($0.06/unit)
 
2022-05-15 thru 2022-06-06 (23 days) $12.99 ($0.06/unit)
 
2022-04-21 thru 2022-05-14 (24 days) $12.97 ($0.06/unit)
 
2022-04-13 thru 2022-04-20 (8 days) $13.29 ($0.06/unit)
 
2022-04-07 thru 2022-04-12 (6 days) $12.97 ($0.06/unit)
 
2022-02-19 thru 2022-04-06 (47 days) $13.29 ($0.06/unit)
 
2022-02-15 thru 2022-02-18 (4 days) $12.99 ($0.06/unit)
 
2021-12-26 thru 2022-02-14 (51 days) $12.97 ($0.06/unit)
 
2021-12-25 (1 day) $13.99 ($0.06/unit)
 
2021-12-23 thru 2021-12-24 (2 days) $12.97 ($0.06/unit)
 
2021-12-22 (1 day) $12.99 ($0.06/unit)
 
2021-12-20 thru 2021-12-21 (2 days) $13.99 ($0.06/unit)
 
2021-12-19 (1 day) $12.99 ($0.06/unit)
 
2021-12-13 thru 2021-12-18 (6 days) $12.97 ($0.06/unit)
 
2021-12-08 thru 2021-12-12 (5 days) $13.29 ($0.06/unit)
 
2021-12-07 (1 day) $13.99 ($0.06/unit)
 
2021-12-06 (1 day) $13.29 ($0.06/unit)
 
2021-12-05 (1 day) $12.97 ($0.06/unit)
 
2021-12-04 (1 day) $13.99 ($0.06/unit)
 
2021-11-28 thru 2021-12-03 (6 days) $12.97 ($0.06/unit)
 
2021-11-26 thru 2021-11-27 (2 days) $13.99 ($0.06/unit)
 
2021-11-14 thru 2021-11-25 (12 days) $12.97 ($0.06/unit)
 
2021-05-17 thru 2021-10-30 (167 days) $13.29 ($0.06/unit)
 
2021-05-10 thru 2021-05-16 (7 days) $11.96 ($0.05/unit)
 
2020-12-03 thru 2021-05-09 (158 days) $13.29 ($0.06/unit)
 
2020-12-02 (1 day) $12.99 ($0.06/unit)
 
2020-11-02 thru 2020-12-01 (30 days) $13.29 ($0.06/unit)
 
2020-10-29 thru 2020-11-01 (4 days) $12.79 ($0.06/unit)
 
2020-10-27 thru 2020-10-28 (2 days) $13.29 ($0.06/unit)
 
2020-10-20 thru 2020-10-26 (7 days) $12.99 ($0.06/unit)
 
2020-08-23 thru 2020-10-19 (58 days) $13.29 ($0.06/unit)
 
2020-08-15 thru 2020-08-22 (8 days) $13.49 ($0.06/unit)
 
2020-06-29 (1 day) $13.59 ($0.06/unit)