UnitPrice.org
Buffalo Games - Happy Hour 2-1500 Piece Jigsaw Puzzle

Buffalo Games - Happy Hour 2-1500 Piece Jigsaw Puzzle

$19.79 / 21,500 pieces = $0.001/piece

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B08LM941BN

Price History on Amazon

Date(s) Price
2022-09-22 thru 2022-09-30 (9 days) $19.79 ($0.001/unit)
 
2022-09-21 (1 day) $18.59 ($0.0009/unit)
 
2022-09-20 (1 day) $13.39 ($0.0006/unit)
 
2022-09-19 (1 day) $13.35 ($0.0006/unit)
 
2022-09-18 (1 day) $13.27 ($0.0006/unit)
 
2022-09-17 (1 day) $13.19 ($0.0006/unit)
 
2022-09-15 thru 2022-09-16 (2 days) $12.99 ($0.0006/unit)
 
2022-09-14 (1 day) $12.55 ($0.0006/unit)
 
2022-09-12 thru 2022-09-13 (2 days) $13.79 ($0.0006/unit)
 
2022-09-11 (1 day) $13.67 ($0.0006/unit)
 
2022-09-09 thru 2022-09-10 (2 days) $13.63 ($0.0006/unit)
 
2022-09-08 (1 day) $13.59 ($0.0006/unit)
 
2022-09-07 (1 day) $12.51 ($0.0006/unit)
 
2022-08-31 thru 2022-09-06 (7 days) $12.41 ($0.0006/unit)
 
2022-08-28 thru 2022-08-30 (3 days) $13.79 ($0.0006/unit)
 
2022-08-25 thru 2022-08-27 (3 days) $14.83 ($0.0007/unit)
 
2022-08-23 thru 2022-08-24 (2 days) $16.48 ($0.0008/unit)
 
2022-08-20 thru 2022-08-22 (3 days) $19.99 ($0.001/unit)
 
2022-08-13 thru 2022-08-19 (7 days) $16.48 ($0.0008/unit)
 
2022-07-10 thru 2022-08-12 (34 days) $19.99 ($0.001/unit)
 
2022-06-27 thru 2022-07-08 (12 days) $17.00 ($0.0008/unit)
 
2022-05-23 thru 2022-06-26 (35 days) $19.99 ($0.001/unit)
 
2022-05-22 (1 day) $16.34 ($0.0008/unit)
 
2022-05-19 thru 2022-05-21 (3 days) $19.99 ($0.001/unit)
 
2022-05-17 thru 2022-05-18 (2 days) $16.34 ($0.0008/unit)
 
2022-05-15 thru 2022-05-16 (2 days) $16.29 ($0.0008/unit)
 
2022-05-13 thru 2022-05-14 (2 days) $18.11 ($0.0008/unit)
 
2022-05-12 (1 day) $16.29 ($0.0008/unit)
 
2022-05-11 (1 day) $17.88 ($0.0008/unit)
 
2022-05-10 (1 day) $18.02 ($0.0008/unit)
 
2022-05-09 (1 day) $18.40 ($0.0009/unit)
 
2022-05-08 (1 day) $17.63 ($0.0008/unit)
 
2022-05-07 (1 day) $19.20 ($0.0009/unit)
 
2022-05-06 (1 day) $19.44 ($0.001/unit)
 
2022-05-05 (1 day) $18.59 ($0.0009/unit)
 
2022-05-04 (1 day) $19.46 ($0.001/unit)
 
2022-05-03 (1 day) $19.40 ($0.001/unit)
 
2022-05-02 (1 day) $19.66 ($0.001/unit)
 
2022-05-01 (1 day) $18.87 ($0.0009/unit)
 
2022-04-30 (1 day) $19.69 ($0.001/unit)
 
2022-04-29 (1 day) $19.60 ($0.001/unit)
 
2022-04-28 (1 day) $19.05 ($0.0009/unit)
 
2022-04-27 (1 day) $16.42 ($0.0008/unit)
 
2022-04-26 (1 day) $16.43 ($0.0008/unit)
 
2022-04-25 (1 day) $16.57 ($0.0008/unit)
 
2022-04-24 (1 day) $16.62 ($0.0008/unit)
 
2022-04-23 (1 day) $16.63 ($0.0008/unit)
 
2022-04-22 (1 day) $17.92 ($0.0008/unit)
 
2022-03-31 thru 2022-04-21 (22 days) $19.88 ($0.001/unit)
 
2022-03-30 (1 day) $19.89 ($0.001/unit)
 
2022-03-26 thru 2022-03-29 (4 days) $19.86 ($0.001/unit)
 
2022-03-25 (1 day) $19.72 ($0.001/unit)
 
2022-03-24 (1 day) $19.56 ($0.001/unit)
 
2022-03-23 (1 day) $19.12 ($0.0009/unit)
 
2022-03-21 thru 2022-03-22 (2 days) $18.70 ($0.0009/unit)
 
2022-03-20 (1 day) $18.99 ($0.0009/unit)
 
2022-02-19 thru 2022-03-19 (29 days) $19.99 ($0.001/unit)
 
2022-02-18 (1 day) $19.82 ($0.001/unit)
 
2022-02-17 (1 day) $19.78 ($0.001/unit)
 
2022-02-16 (1 day) $19.35 ($0.001/unit)
 
2022-02-15 (1 day) $19.53 ($0.001/unit)
 
2022-02-14 (1 day) $19.92 ($0.001/unit)
 
2022-02-13 (1 day) $19.90 ($0.001/unit)
 
2022-02-12 (1 day) $19.57 ($0.001/unit)
 
2022-02-11 (1 day) $19.27 ($0.0009/unit)
 
2022-02-10 (1 day) $19.89 ($0.001/unit)
 
2022-02-09 (1 day) $19.99 ($0.001/unit)
 
2022-02-08 (1 day) $19.83 ($0.001/unit)
 
2022-02-07 (1 day) $19.99 ($0.001/unit)
 
2022-02-06 (1 day) $19.98 ($0.001/unit)
 
2022-02-04 thru 2022-02-05 (2 days) $19.99 ($0.001/unit)
 
2022-02-03 (1 day) $19.96 ($0.001/unit)
 
2022-02-02 (1 day) $19.99 ($0.001/unit)
 
2022-02-01 (1 day) $19.95 ($0.001/unit)
 
2022-01-31 (1 day) $19.76 ($0.001/unit)
 
2022-01-29 thru 2022-01-30 (2 days) $19.77 ($0.001/unit)
 
2022-01-22 thru 2022-01-28 (7 days) $19.39 ($0.001/unit)
 
2022-01-14 thru 2022-01-21 (8 days) $19.89 ($0.001/unit)
 
2022-01-13 (1 day) $19.87 ($0.001/unit)
 
2021-12-16 thru 2022-01-10 (26 days) $19.99 ($0.001/unit)
 
2021-12-09 thru 2021-12-10 (2 days) $19.13 ($0.0009/unit)
 
2021-12-08 (1 day) $19.38 ($0.001/unit)
 
2021-12-04 (1 day) $18.95 ($0.0009/unit)
 
2021-11-30 thru 2021-12-01 (2 days) $19.99 ($0.001/unit)
 
2021-11-27 thru 2021-11-29 (3 days) $15.44 ($0.0007/unit)
 
2021-11-26 (1 day) $19.99 ($0.001/unit)
 
2021-11-14 thru 2021-11-22 (9 days) $18.65 ($0.0009/unit)
 
2021-11-08 thru 2021-11-13 (6 days) $18.67 ($0.0009/unit)
 
2021-11-07 (1 day) $18.48 ($0.0009/unit)
 
2021-11-04 thru 2021-11-06 (3 days) $18.56 ($0.0009/unit)
 
2021-10-31 thru 2021-11-03 (4 days) $18.25 ($0.0008/unit)
 
2021-10-29 thru 2021-10-30 (2 days) $18.15 ($0.0008/unit)
 
2021-07-04 thru 2021-10-28 (117 days) $12.99 ($0.0006/unit)
 
2021-06-28 thru 2021-07-03 (6 days) $10.40 ($0.0005/unit)
BEST PRICE 
2021-06-12 thru 2021-06-27 (16 days) $12.99 ($0.0006/unit)
 
2021-06-09 thru 2021-06-11 (3 days) $14.83 ($0.0007/unit)
 
2021-06-08 (1 day) $14.60 ($0.0007/unit)
 
2021-06-07 (1 day) $14.17 ($0.0007/unit)
 
2021-06-03 thru 2021-06-06 (4 days) $12.72 ($0.0006/unit)
 
2021-06-01 thru 2021-06-02 (2 days) $13.39 ($0.0006/unit)
 
2021-05-30 (1 day) $14.83 ($0.0007/unit)
 
2021-05-27 thru 2021-05-29 (3 days) $15.34 ($0.0007/unit)
 
2021-05-26 (1 day) $16.22 ($0.0008/unit)
 
2021-05-25 (1 day) $17.07 ($0.0008/unit)
 
2021-05-24 (1 day) $18.04 ($0.0008/unit)
 
2021-05-22 thru 2021-05-23 (2 days) $18.99 ($0.0009/unit)
 
2021-05-20 (1 day) $17.51 ($0.0008/unit)
 
2021-05-19 (1 day) $14.13 ($0.0007/unit)
 
2021-05-15 thru 2021-05-17 (3 days) $14.16 ($0.0007/unit)
 
2021-05-12 thru 2021-05-13 (2 days) $14.23 ($0.0007/unit)
 
2021-05-02 thru 2021-05-11 (10 days) $12.99 ($0.0006/unit)
 
2021-03-25 thru 2021-05-01 (38 days) $19.99 ($0.001/unit)
 
2021-03-20 thru 2021-03-23 (4 days) $19.89 ($0.001/unit)
 
2021-03-16 thru 2021-03-19 (4 days) $19.90 ($0.001/unit)
 
2021-03-13 thru 2021-03-14 (2 days) $19.79 ($0.001/unit)
 
2021-03-05 thru 2021-03-12 (8 days) $19.90 ($0.001/unit)
 
2020-10-24 thru 2021-03-04 (132 days) $19.99 ($0.001/unit)