UnitPrice.org
Buffalo Games - Surf Shack - 2000 Piece Jigsaw Puzzle

Buffalo Games - Surf Shack - 2000 Piece Jigsaw Puzzle

$19.99 / 2,000 pieces = $0.01/piece

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B08LLGG8HJ

Price History on Amazon

Date(s) Price
2022-09-27 thru 2022-09-30 (4 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2022-09-26 (1 day) $19.56 ($0.01/unit)
 
2022-09-20 thru 2022-09-25 (6 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2022-09-19 (1 day) $19.36 ($0.01/unit)
 
2022-08-02 thru 2022-09-18 (48 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2022-07-26 thru 2022-08-01 (7 days) $16.65 ($0.008/unit)
 
2022-07-23 thru 2022-07-25 (3 days) $16.63 ($0.008/unit)
BEST PRICE 
2022-03-10 thru 2022-07-22 (135 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2022-03-09 (1 day) $18.69 ($0.01/unit)
 
2022-03-08 (1 day) $19.19 ($0.01/unit)
 
2022-03-07 (1 day) $19.63 ($0.01/unit)
 
2022-03-06 (1 day) $17.63 ($0.009/unit)
 
2022-03-05 (1 day) $18.14 ($0.01/unit)
 
2022-03-04 (1 day) $18.62 ($0.01/unit)
 
2022-03-03 (1 day) $19.28 ($0.01/unit)
 
2022-03-02 (1 day) $19.79 ($0.01/unit)
 
2022-03-01 (1 day) $19.99 ($0.01/unit)
 
2022-02-27 thru 2022-02-28 (2 days) $17.79 ($0.009/unit)
 
2022-02-26 (1 day) $18.00 ($0.01/unit)
 
2022-02-25 (1 day) $18.52 ($0.01/unit)
 
2022-02-24 (1 day) $19.00 ($0.01/unit)
 
2022-02-23 (1 day) $19.61 ($0.01/unit)
 
2022-02-22 (1 day) $19.98 ($0.01/unit)
 
2022-02-14 thru 2022-02-21 (8 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2022-02-13 (1 day) $17.61 ($0.009/unit)
 
2021-11-14 thru 2022-02-12 (91 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2021-11-13 (1 day) $19.98 ($0.01/unit)
 
2020-10-24 thru 2021-11-12 (385 days) $19.99 ($0.01/unit)