UnitPrice.org
Buffalo Games - Quilt Farm - 2000 Piece Jigsaw Puzzle

Buffalo Games - Quilt Farm - 2000 Piece Jigsaw Puzzle

$13.97 / 2,000 pieces = $0.007/piece

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B08JHCXYBZ

Price History on Amazon

Date(s) Price
2022-07-29 thru 2022-09-30 (64 days) $13.97 ($0.007/unit)
BEST PRICE 
2022-07-27 thru 2022-07-28 (2 days) $18.99 ($0.01/unit)
 
2022-07-21 thru 2022-07-26 (6 days) $18.44 ($0.01/unit)
 
2022-07-19 thru 2022-07-20 (2 days) $18.67 ($0.01/unit)
 
2022-07-15 thru 2022-07-17 (3 days) $18.95 ($0.01/unit)
 
2022-07-13 thru 2022-07-14 (2 days) $19.07 ($0.01/unit)
 
2022-07-12 (1 day) $19.15 ($0.01/unit)
 
2022-07-07 thru 2022-07-11 (5 days) $19.19 ($0.01/unit)
 
2022-07-05 thru 2022-07-06 (2 days) $19.87 ($0.01/unit)
 
2022-05-29 thru 2022-07-04 (37 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2022-04-22 thru 2022-05-28 (37 days) $13.97 ($0.007/unit)
BEST PRICE 
2022-04-05 thru 2022-04-21 (17 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2022-03-18 thru 2022-03-31 (14 days) $13.97 ($0.007/unit)
BEST PRICE 
2022-02-18 thru 2022-02-23 (6 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2022-02-17 (1 day) $17.24 ($0.009/unit)
 
2022-02-16 (1 day) $18.64 ($0.01/unit)
 
2022-02-15 (1 day) $19.45 ($0.01/unit)
 
2022-02-14 (1 day) $19.05 ($0.01/unit)
 
2022-02-13 (1 day) $17.57 ($0.009/unit)
 
2021-11-17 thru 2022-02-12 (88 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2021-11-16 (1 day) $18.17 ($0.01/unit)
 
2021-11-15 (1 day) $19.99 ($0.01/unit)
 
2021-11-14 (1 day) $17.98 ($0.009/unit)
 
2021-10-31 thru 2021-11-13 (14 days) $17.95 ($0.009/unit)
 
2021-10-28 thru 2021-10-30 (3 days) $17.60 ($0.009/unit)
 
2021-10-06 thru 2021-10-27 (22 days) $17.95 ($0.009/unit)
 
2021-09-11 thru 2021-10-05 (25 days) $17.97 ($0.009/unit)
 
2021-09-09 thru 2021-09-10 (2 days) $17.99 ($0.009/unit)
 
2021-08-04 thru 2021-09-08 (36 days) $17.97 ($0.009/unit)
 
2021-08-03 (1 day) $17.98 ($0.009/unit)
 
2021-07-31 thru 2021-08-01 (2 days) $19.00 ($0.01/unit)
 
2021-07-16 thru 2021-07-29 (14 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2021-07-15 (1 day) $19.75 ($0.01/unit)
 
2020-09-24 thru 2021-07-14 (294 days) $19.99 ($0.01/unit)