UnitPrice.org
Buffalo Games - Country Delivery - 2000 Piece Jigsaw Puzzle

Buffalo Games - Country Delivery - 2000 Piece Jigsaw Puzzle

$13.97 / 2,000 pieces = $0.007/piece

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B08JHBGJM9

Price History on Amazon

Date(s) Price
2022-08-02 thru 2022-09-30 (60 days) $13.97 ($0.007/unit)
BEST PRICE 
2022-05-09 thru 2022-08-01 (85 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2022-05-08 (1 day) $19.96 ($0.01/unit)
 
2022-04-25 thru 2022-05-07 (13 days) $19.27 ($0.01/unit)
 
2022-04-21 thru 2022-04-24 (4 days) $19.26 ($0.01/unit)
 
2022-04-20 (1 day) $19.27 ($0.01/unit)
 
2022-04-18 thru 2022-04-19 (2 days) $19.22 ($0.01/unit)
 
2022-04-15 (1 day) $19.06 ($0.01/unit)
 
2022-04-14 (1 day) $19.25 ($0.01/unit)
 
2022-04-10 thru 2022-04-13 (4 days) $19.03 ($0.01/unit)
 
2022-03-31 thru 2022-04-09 (10 days) $19.22 ($0.01/unit)
 
2022-03-30 (1 day) $19.26 ($0.01/unit)
 
2022-03-24 thru 2022-03-29 (6 days) $19.22 ($0.01/unit)
 
2022-03-23 (1 day) $19.23 ($0.01/unit)
 
2022-03-21 thru 2022-03-22 (2 days) $19.22 ($0.01/unit)
 
2022-03-20 (1 day) $19.23 ($0.01/unit)
 
2022-03-19 (1 day) $19.26 ($0.01/unit)
 
2022-03-18 (1 day) $19.67 ($0.01/unit)
 
2022-03-17 (1 day) $19.24 ($0.01/unit)
 
2022-03-16 (1 day) $19.25 ($0.01/unit)
 
2022-03-15 (1 day) $19.22 ($0.01/unit)
 
2022-03-14 (1 day) $19.82 ($0.01/unit)
 
2022-03-13 (1 day) $19.22 ($0.01/unit)
 
2022-03-12 (1 day) $19.67 ($0.01/unit)
 
2022-03-11 (1 day) $19.22 ($0.01/unit)
 
2022-03-10 (1 day) $19.57 ($0.01/unit)
 
2022-03-09 (1 day) $19.29 ($0.01/unit)
 
2022-03-06 thru 2022-03-08 (3 days) $19.22 ($0.01/unit)
 
2022-03-05 (1 day) $19.26 ($0.01/unit)
 
2022-02-19 thru 2022-03-04 (14 days) $19.25 ($0.01/unit)
 
2022-02-18 (1 day) $19.04 ($0.01/unit)
 
2022-02-17 (1 day) $18.87 ($0.01/unit)
 
2022-02-15 thru 2022-02-16 (2 days) $19.25 ($0.01/unit)
 
2022-01-24 thru 2022-02-14 (22 days) $19.24 ($0.01/unit)
 
2022-01-23 (1 day) $18.97 ($0.01/unit)
 
2022-01-21 thru 2022-01-22 (2 days) $19.08 ($0.01/unit)
 
2022-01-20 (1 day) $19.15 ($0.01/unit)
 
2022-01-19 (1 day) $19.20 ($0.01/unit)
 
2022-01-16 thru 2022-01-18 (3 days) $19.24 ($0.01/unit)
 
2022-01-11 thru 2022-01-15 (5 days) $19.12 ($0.01/unit)
 
2022-01-04 thru 2022-01-10 (7 days) $19.14 ($0.01/unit)
 
2021-12-29 thru 2022-01-03 (6 days) $18.94 ($0.01/unit)
 
2021-12-22 thru 2021-12-28 (7 days) $19.25 ($0.01/unit)
 
2021-12-21 (1 day) $19.05 ($0.01/unit)
 
2021-12-16 thru 2021-12-20 (5 days) $19.08 ($0.01/unit)
 
2021-12-14 thru 2021-12-15 (2 days) $19.10 ($0.01/unit)
 
2021-12-10 thru 2021-12-13 (4 days) $19.13 ($0.01/unit)
 
2021-12-09 (1 day) $19.16 ($0.01/unit)
 
2021-12-06 thru 2021-12-08 (3 days) $19.35 ($0.01/unit)
 
2021-12-05 (1 day) $19.66 ($0.01/unit)
 
2021-11-04 thru 2021-12-03 (30 days) $19.93 ($0.01/unit)
 
2021-10-28 thru 2021-11-03 (7 days) $17.50 ($0.009/unit)
 
2021-10-23 thru 2021-10-27 (5 days) $18.50 ($0.01/unit)
 
2021-10-22 (1 day) $19.90 ($0.01/unit)
 
2021-10-16 thru 2021-10-21 (6 days) $19.94 ($0.01/unit)
 
2021-09-11 thru 2021-10-15 (35 days) $19.95 ($0.01/unit)
 
2021-09-10 (1 day) $17.15 ($0.009/unit)
 
2021-09-09 (1 day) $17.57 ($0.009/unit)
 
2021-08-27 thru 2021-09-08 (13 days) $17.95 ($0.009/unit)
 
2021-08-04 thru 2021-08-11 (8 days) $19.95 ($0.01/unit)
 
2021-08-02 thru 2021-08-03 (2 days) $19.97 ($0.01/unit)
 
2021-07-31 thru 2021-08-01 (2 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2021-07-26 thru 2021-07-30 (5 days) $18.10 ($0.01/unit)
 
2021-07-21 thru 2021-07-25 (5 days) $19.88 ($0.01/unit)
 
2020-09-24 thru 2021-07-20 (300 days) $19.99 ($0.01/unit)