UnitPrice.org
Buffalo Games - Bell's Farm - 2000 Piece Jigsaw Puzzle

Buffalo Games - Bell's Farm - 2000 Piece Jigsaw Puzzle

$15.92 / 2,000 pieces = $0.008/piece

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B084P72J2T

Price History on Amazon

Date(s) Price
2022-09-29 thru 2022-09-30 (2 days) $15.92 ($0.008/unit)
 
2022-08-17 thru 2022-09-28 (43 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2022-07-18 thru 2022-08-16 (30 days) $19.95 ($0.01/unit)
 
2022-05-14 thru 2022-07-17 (65 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2022-05-13 (1 day) $17.62 ($0.009/unit)
 
2022-05-04 thru 2022-05-12 (9 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2022-04-10 thru 2022-04-28 (19 days) $19.98 ($0.01/unit)
 
2022-01-29 thru 2022-04-09 (71 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2022-01-21 thru 2022-01-28 (8 days) $19.96 ($0.01/unit)
 
2022-01-07 thru 2022-01-20 (14 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2022-01-06 (1 day) $19.96 ($0.01/unit)
 
2022-01-05 (1 day) $19.99 ($0.01/unit)
 
2022-01-01 thru 2022-01-04 (4 days) $19.96 ($0.01/unit)
 
2021-12-05 thru 2021-12-31 (27 days) $19.95 ($0.01/unit)
 
2021-12-01 thru 2021-12-03 (3 days) $19.94 ($0.01/unit)
 
2021-10-27 thru 2021-11-30 (35 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2021-10-26 (1 day) $18.19 ($0.01/unit)
 
2021-10-17 thru 2021-10-25 (9 days) $18.69 ($0.01/unit)
 
2021-10-14 thru 2021-10-16 (3 days) $18.81 ($0.01/unit)
 
2021-10-12 thru 2021-10-13 (2 days) $19.00 ($0.01/unit)
 
2021-01-05 thru 2021-10-11 (280 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2020-12-01 (1 day) $13.97 ($0.007/unit)
BEST PRICE 
2020-10-23 thru 2020-11-21 (30 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2020-10-22 (1 day) $13.97 ($0.007/unit)
BEST PRICE 
2020-08-28 thru 2020-10-18 (52 days) $19.99 ($0.01/unit)