Brand: Ravensburger
$29.99 / 1,000 pieces = $0.03/piece
ASIN: B07S2R9DJH
Date(s) | Price | |
---|---|---|
2023-04-27 thru 2023-04-28 (2 days) | $29.99 ($0.03/unit) | |
2023-04-26 (1 day) | $25.18 ($0.03/unit) | |
2023-04-25 (1 day) | $25.09 ($0.03/unit) | |
2023-04-18 thru 2023-04-23 (6 days) | $25.10 ($0.03/unit) | |
2023-04-17 (1 day) | $25.18 ($0.03/unit) | |
2022-11-29 thru 2022-11-30 (2 days) | $28.54 ($0.03/unit) | |
2022-06-01 thru 2022-06-08 (8 days) | $29.99 ($0.03/unit) | |
2022-05-10 (1 day) | $21.92 ($0.02/unit) | |
2022-04-13 thru 2022-04-20 (8 days) | $21.95 ($0.02/unit) | |
2022-04-12 (1 day) | $21.96 ($0.02/unit) | |
2022-04-11 (1 day) | $21.95 ($0.02/unit) | |
2022-04-07 thru 2022-04-09 (3 days) | $21.63 ($0.02/unit) | |
2022-04-06 (1 day) | $21.57 ($0.02/unit) | |
2022-03-12 thru 2022-03-14 (3 days) | $21.95 ($0.02/unit) | |
2022-03-10 (1 day) | $21.11 ($0.02/unit) | |
2022-02-25 (1 day) | $23.47 ($0.02/unit) | |
2022-02-24 (1 day) | $22.47 ($0.02/unit) | |
2022-02-14 thru 2022-02-20 (7 days) | $24.88 ($0.02/unit) | |
2022-01-12 thru 2022-01-30 (19 days) | $24.90 ($0.02/unit) | |
2022-01-11 (1 day) | $25.22 ($0.03/unit) | |
2022-01-09 thru 2022-01-10 (2 days) | $25.88 ($0.03/unit) | |
2022-01-08 (1 day) | $25.05 ($0.03/unit) | |
2022-01-04 thru 2022-01-07 (4 days) | $25.08 ($0.03/unit) | |
2022-01-03 (1 day) | $23.93 ($0.02/unit) | |
2021-12-30 thru 2022-01-02 (4 days) | $23.39 ($0.02/unit) | |
2021-12-27 thru 2021-12-29 (3 days) | $22.61 ($0.02/unit) | |
2021-12-26 (1 day) | $21.20 ($0.02/unit) | |
2021-12-23 thru 2021-12-25 (3 days) | $20.42 ($0.02/unit) | |
2021-12-22 (1 day) | $21.49 ($0.02/unit) | |
2021-12-21 (1 day) | $22.49 ($0.02/unit) | |
2021-12-20 (1 day) | $22.59 ($0.02/unit) | |
2021-12-19 (1 day) | $22.97 ($0.02/unit) | |
2021-12-17 thru 2021-12-18 (2 days) | $23.43 ($0.02/unit) | |
2021-12-14 thru 2021-12-16 (3 days) | $23.81 ($0.02/unit) | |
2021-12-10 thru 2021-12-13 (4 days) | $24.22 ($0.02/unit) | |
2021-12-09 (1 day) | $24.38 ($0.02/unit) | |
2021-12-06 thru 2021-12-08 (3 days) | $24.43 ($0.02/unit) | |
2021-12-01 (1 day) | $24.31 ($0.02/unit) | |
2021-11-30 (1 day) | $23.95 ($0.02/unit) | |
2021-11-29 (1 day) | $23.68 ($0.02/unit) | |
2021-11-28 (1 day) | $24.16 ($0.02/unit) | |
2021-11-27 (1 day) | $24.70 ($0.02/unit) | |
2021-11-26 (1 day) | $25.06 ($0.03/unit) | |
2021-11-23 thru 2021-11-25 (3 days) | $25.05 ($0.03/unit) | |
2021-11-22 (1 day) | $25.67 ($0.03/unit) | |
2021-11-21 (1 day) | $25.46 ($0.03/unit) | |
2021-11-18 thru 2021-11-20 (3 days) | $25.45 ($0.03/unit) | |
2021-11-09 thru 2021-11-17 (9 days) | $25.99 ($0.03/unit) | |
2021-09-26 thru 2021-10-03 (8 days) | $24.99 ($0.02/unit) | |
2021-09-25 (1 day) | $22.99 ($0.02/unit) | |
2021-09-19 thru 2021-09-24 (6 days) | $23.00 ($0.02/unit) | |
2021-09-18 (1 day) | $22.99 ($0.02/unit) | |
2021-09-17 (1 day) | $23.00 ($0.02/unit) | |
2021-09-16 (1 day) | $22.99 ($0.02/unit) | |
2021-09-12 thru 2021-09-15 (4 days) | $23.00 ($0.02/unit) | |
2021-09-11 (1 day) | $22.99 ($0.02/unit) | |
2021-09-10 (1 day) | $23.00 ($0.02/unit) | |
2021-09-08 thru 2021-09-09 (2 days) | $22.99 ($0.02/unit) | |
2021-08-08 thru 2021-09-07 (31 days) | $24.88 ($0.02/unit) | |
2021-06-22 thru 2021-06-27 (6 days) | $24.09 ($0.02/unit) | |
2021-06-14 thru 2021-06-20 (7 days) | $24.08 ($0.02/unit) | |
2021-06-12 (1 day) | $24.09 ($0.02/unit) | |
2021-06-11 (1 day) | $23.76 ($0.02/unit) | |
2021-06-10 (1 day) | $24.73 ($0.02/unit) | |
2021-05-30 thru 2021-06-09 (11 days) | $24.90 ($0.02/unit) | |
2021-04-26 thru 2021-05-11 (16 days) | $23.99 ($0.02/unit) | |
2021-04-08 (1 day) | $24.95 ($0.02/unit) | |
2021-02-24 thru 2021-03-23 (28 days) | $24.99 ($0.02/unit) | |
2021-02-21 thru 2021-02-23 (3 days) | $24.95 ($0.02/unit) | |
2021-02-19 thru 2021-02-20 (2 days) | $24.99 ($0.02/unit) | |
2021-02-18 (1 day) | $24.95 ($0.02/unit) | |
2021-02-15 thru 2021-02-17 (3 days) | $24.99 ($0.02/unit) | |
2021-02-11 thru 2021-02-14 (4 days) | $24.95 ($0.02/unit) | |
2021-01-09 thru 2021-02-10 (33 days) | $24.99 ($0.02/unit) | |
2021-01-01 thru 2021-01-08 (8 days) | $24.95 ($0.02/unit) | |
2020-12-31 (1 day) | $24.97 ($0.02/unit) | |
2020-12-27 thru 2020-12-30 (4 days) | $24.98 ($0.02/unit) | |
2020-12-19 thru 2020-12-26 (8 days) | $24.99 ($0.02/unit) | |
2020-11-29 thru 2020-12-18 (20 days) | $24.68 ($0.02/unit) | |
2020-11-27 thru 2020-11-28 (2 days) | $24.93 ($0.02/unit) | |
2020-11-26 (1 day) | $24.68 ($0.02/unit) | |
2020-11-24 (1 day) | $24.93 ($0.02/unit) | |
2020-10-31 thru 2020-11-18 (19 days) | $24.95 ($0.02/unit) | |
2020-08-19 thru 2020-10-30 (73 days) | $24.99 ($0.02/unit) |