UnitPrice.org
Ceaco - Disney/Pixar Clips - 2000 Piece Jigsaw Puzzle

Ceaco - Disney/Pixar Clips - 2000 Piece Jigsaw Puzzle

$12.60 / 2,000 pieces = $0.006/piece

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B07QN82G93

Price History on Amazon

Date(s) Price
2022-09-25 thru 2022-09-30 (6 days) $12.60 ($0.006/unit)
BEST PRICE 
2022-09-22 thru 2022-09-24 (3 days) $17.99 ($0.009/unit)
 
2022-09-21 (1 day) $14.99 ($0.007/unit)
 
2022-09-20 (1 day) $12.69 ($0.006/unit)
 
2022-09-14 thru 2022-09-19 (6 days) $17.99 ($0.009/unit)
 
2022-09-10 thru 2022-09-13 (4 days) $12.60 ($0.006/unit)
BEST PRICE 
2022-08-26 thru 2022-09-09 (15 days) $14.99 ($0.007/unit)
 
2022-08-23 thru 2022-08-25 (3 days) $17.99 ($0.009/unit)
 
2022-08-20 thru 2022-08-22 (3 days) $16.75 ($0.008/unit)
 
2022-08-19 (1 day) $14.39 ($0.007/unit)
 
2022-08-18 (1 day) $16.75 ($0.008/unit)
 
2022-08-17 (1 day) $17.27 ($0.009/unit)
 
2022-08-16 (1 day) $14.39 ($0.007/unit)
 
2022-08-15 (1 day) $17.99 ($0.009/unit)
 
2022-08-14 (1 day) $14.39 ($0.007/unit)
 
2022-08-13 (1 day) $17.99 ($0.009/unit)
 
2022-08-12 (1 day) $14.39 ($0.007/unit)
 
2022-08-08 thru 2022-08-11 (4 days) $17.99 ($0.009/unit)
 
2022-08-03 thru 2022-08-07 (5 days) $14.39 ($0.007/unit)
 
2022-08-01 thru 2022-08-02 (2 days) $14.30 ($0.007/unit)
 
2022-07-31 (1 day) $14.44 ($0.007/unit)
 
2022-07-30 (1 day) $14.53 ($0.007/unit)
 
2022-07-27 thru 2022-07-29 (3 days) $13.99 ($0.007/unit)
 
2022-07-26 (1 day) $14.30 ($0.007/unit)
 
2022-07-21 thru 2022-07-25 (5 days) $13.99 ($0.007/unit)
 
2022-07-20 (1 day) $17.54 ($0.009/unit)
 
2022-03-19 thru 2022-07-19 (123 days) $13.99 ($0.007/unit)
 
2022-03-16 thru 2022-03-18 (3 days) $13.97 ($0.007/unit)
 
2022-03-15 (1 day) $13.99 ($0.007/unit)
 
2022-03-13 thru 2022-03-14 (2 days) $13.97 ($0.007/unit)
 
2022-03-12 (1 day) $13.99 ($0.007/unit)
 
2022-03-10 thru 2022-03-11 (2 days) $13.97 ($0.007/unit)
 
2022-03-09 (1 day) $13.99 ($0.007/unit)
 
2022-03-08 (1 day) $13.97 ($0.007/unit)
 
2022-03-07 (1 day) $13.99 ($0.007/unit)
 
2022-01-30 thru 2022-03-06 (36 days) $13.97 ($0.007/unit)
 
2022-01-19 thru 2022-01-29 (11 days) $17.99 ($0.009/unit)
 
2022-01-18 (1 day) $13.99 ($0.007/unit)
 
2021-11-27 thru 2022-01-17 (52 days) $17.99 ($0.009/unit)
 
2021-11-20 thru 2021-11-26 (7 days) $13.97 ($0.007/unit)
 
2021-11-11 thru 2021-11-19 (9 days) $15.99 ($0.008/unit)
 
2021-06-22 thru 2021-11-10 (142 days) $14.99 ($0.007/unit)
 
2021-06-06 thru 2021-06-19 (14 days) $13.97 ($0.007/unit)
 
2021-05-05 thru 2021-06-05 (32 days) $17.99 ($0.009/unit)
 
2020-06-10 thru 2021-05-03 (328 days) $16.99 ($0.008/unit)