UnitPrice.org
Buffalo Games - Viva Las Vegas - 2000 Piece Jigsaw Puzzle

Buffalo Games - Viva Las Vegas - 2000 Piece Jigsaw Puzzle

$19.95 / 2,000 pieces = $0.01/piece

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B073YDJD59

Price History on Amazon

Date(s) Price
2022-05-22 thru 2022-09-30 (132 days) $19.95 ($0.01/unit)
 
2022-05-09 thru 2022-05-21 (13 days) $17.00 ($0.008/unit)
 
2022-03-27 thru 2022-05-08 (43 days) $19.95 ($0.01/unit)
 
2022-03-14 thru 2022-03-26 (13 days) $17.00 ($0.008/unit)
 
2022-02-14 thru 2022-03-13 (28 days) $19.95 ($0.01/unit)
 
2022-02-13 (1 day) $17.77 ($0.009/unit)
 
2022-01-30 thru 2022-02-12 (14 days) $19.95 ($0.01/unit)
 
2022-01-17 thru 2022-01-29 (13 days) $17.00 ($0.008/unit)
 
2021-12-18 thru 2022-01-16 (30 days) $19.95 ($0.01/unit)
 
2021-12-11 thru 2021-12-17 (7 days) $15.99 ($0.008/unit)
 
2021-11-25 thru 2021-12-10 (16 days) $19.95 ($0.01/unit)
 
2021-11-15 thru 2021-11-24 (10 days) $17.00 ($0.008/unit)
 
2021-10-24 thru 2021-11-14 (22 days) $19.95 ($0.01/unit)
 
2021-10-11 thru 2021-10-23 (13 days) $17.00 ($0.008/unit)
 
2021-07-31 thru 2021-10-10 (72 days) $19.95 ($0.01/unit)
 
2021-07-24 thru 2021-07-29 (6 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2021-07-22 thru 2021-07-23 (2 days) $18.05 ($0.01/unit)
 
2021-07-21 (1 day) $18.02 ($0.01/unit)
 
2021-07-19 thru 2021-07-20 (2 days) $18.14 ($0.01/unit)
 
2021-07-16 (1 day) $19.99 ($0.01/unit)
 
2021-07-15 (1 day) $18.19 ($0.01/unit)
 
2021-07-14 (1 day) $19.99 ($0.01/unit)
 
2021-07-11 thru 2021-07-13 (3 days) $18.20 ($0.01/unit)
 
2021-07-08 (1 day) $18.11 ($0.01/unit)
 
2021-07-06 thru 2021-07-07 (2 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2021-07-04 thru 2021-07-05 (2 days) $16.98 ($0.008/unit)
 
2021-07-03 (1 day) $19.99 ($0.01/unit)
 
2021-07-02 (1 day) $17.00 ($0.008/unit)
 
2021-07-01 (1 day) $19.99 ($0.01/unit)
 
2021-06-30 (1 day) $16.99 ($0.008/unit)
 
2021-06-29 (1 day) $19.99 ($0.01/unit)
 
2021-06-28 (1 day) $16.98 ($0.008/unit)
 
2021-06-27 (1 day) $16.95 ($0.008/unit)
 
2021-06-10 thru 2021-06-26 (17 days) $13.97 ($0.007/unit)
BEST PRICE 
2021-06-08 (1 day) $18.19 ($0.01/unit)
 
2021-06-05 (1 day) $16.21 ($0.008/unit)
 
2021-06-02 thru 2021-06-04 (3 days) $18.19 ($0.01/unit)
 
2021-04-22 (1 day) $15.89 ($0.008/unit)
 
2021-04-19 thru 2021-04-20 (2 days) $15.93 ($0.008/unit)
 
2021-04-17 thru 2021-04-18 (2 days) $15.64 ($0.008/unit)
 
2021-04-16 (1 day) $15.84 ($0.008/unit)
 
2021-04-15 (1 day) $15.98 ($0.008/unit)
 
2021-04-13 (1 day) $16.48 ($0.008/unit)
 
2021-04-11 thru 2021-04-12 (2 days) $18.00 ($0.01/unit)
 
2021-02-18 (1 day) $17.89 ($0.009/unit)
 
2021-02-10 (1 day) $17.62 ($0.009/unit)
 
2021-02-01 thru 2021-02-05 (5 days) $13.97 ($0.007/unit)
BEST PRICE 
2021-01-28 (1 day) $16.08 ($0.008/unit)
 
2021-01-27 (1 day) $19.99 ($0.01/unit)
 
2021-01-26 (1 day) $16.08 ($0.008/unit)
 
2021-01-25 (1 day) $19.99 ($0.01/unit)
 
2021-01-24 (1 day) $16.19 ($0.008/unit)
 
2021-01-23 (1 day) $19.99 ($0.01/unit)
 
2021-01-21 thru 2021-01-22 (2 days) $18.92 ($0.01/unit)
 
2021-01-18 thru 2021-01-20 (3 days) $19.64 ($0.01/unit)
 
2021-01-07 (1 day) $19.49 ($0.01/unit)
 
2021-01-05 thru 2021-01-06 (2 days) $19.04 ($0.01/unit)
 
2021-01-04 (1 day) $18.88 ($0.01/unit)
 
2021-01-03 (1 day) $18.42 ($0.01/unit)
 
2020-11-24 thru 2020-12-30 (37 days) $13.97 ($0.007/unit)
BEST PRICE 
2020-11-23 (1 day) $16.99 ($0.008/unit)
 
2020-11-22 (1 day) $17.89 ($0.009/unit)
 
2020-11-21 (1 day) $17.93 ($0.009/unit)
 
2020-11-20 (1 day) $18.91 ($0.01/unit)
 
2020-11-18 (1 day) $18.86 ($0.01/unit)
 
2020-11-17 (1 day) $19.99 ($0.01/unit)
 
2020-11-15 thru 2020-11-16 (2 days) $19.46 ($0.01/unit)
 
2020-11-13 (1 day) $19.43 ($0.01/unit)
 
2020-11-11 thru 2020-11-12 (2 days) $18.77 ($0.01/unit)
 
2020-11-09 thru 2020-11-10 (2 days) $18.76 ($0.01/unit)
 
2020-11-08 (1 day) $19.78 ($0.01/unit)
 
2020-11-07 (1 day) $18.81 ($0.01/unit)
 
2020-10-28 thru 2020-11-06 (10 days) $13.97 ($0.007/unit)
BEST PRICE 
2020-10-27 (1 day) $17.44 ($0.009/unit)
 
2020-10-24 thru 2020-10-26 (3 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2020-10-23 (1 day) $17.30 ($0.009/unit)
 
2020-10-22 (1 day) $19.99 ($0.01/unit)
 
2020-10-21 (1 day) $19.18 ($0.01/unit)
 
2020-10-20 (1 day) $19.24 ($0.01/unit)
 
2020-10-19 (1 day) $17.93 ($0.009/unit)
 
2020-10-16 thru 2020-10-18 (3 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2020-10-15 (1 day) $17.21 ($0.009/unit)
 
2020-10-14 (1 day) $17.11 ($0.009/unit)
 
2020-10-11 thru 2020-10-13 (3 days) $19.99 ($0.01/unit)
 
2020-10-10 (1 day) $17.07 ($0.009/unit)
 
2020-10-09 (1 day) $19.99 ($0.01/unit)
 
2020-10-08 (1 day) $17.48 ($0.009/unit)
 
2020-10-07 (1 day) $17.51 ($0.009/unit)
 
2020-10-04 thru 2020-10-06 (3 days) $17.68 ($0.009/unit)
 
2020-10-03 (1 day) $17.87 ($0.009/unit)
 
2020-10-02 (1 day) $17.91 ($0.009/unit)
 
2020-09-30 thru 2020-10-01 (2 days) $18.26 ($0.01/unit)
 
2020-09-29 (1 day) $18.67 ($0.01/unit)
 
2020-09-27 thru 2020-09-28 (2 days) $18.48 ($0.01/unit)
 
2020-09-26 (1 day) $18.18 ($0.01/unit)
 
2020-09-25 (1 day) $18.28 ($0.01/unit)
 
2020-09-24 (1 day) $18.67 ($0.01/unit)
 
2020-09-21 thru 2020-09-23 (3 days) $18.92 ($0.01/unit)
 
2020-09-20 (1 day) $18.68 ($0.01/unit)
 
2020-09-19 (1 day) $18.78 ($0.01/unit)
 
2020-09-13 (1 day) $17.38 ($0.009/unit)
 
2020-09-12 (1 day) $17.16 ($0.009/unit)
 
2020-09-11 (1 day) $16.82 ($0.008/unit)
 
2020-09-10 (1 day) $16.73 ($0.008/unit)
 
2020-09-09 (1 day) $16.30 ($0.008/unit)
 
2020-09-07 thru 2020-09-08 (2 days) $14.95 ($0.007/unit)
 
2020-09-06 (1 day) $14.96 ($0.007/unit)
 
2020-09-04 thru 2020-09-05 (2 days) $15.09 ($0.008/unit)
 
2020-09-03 (1 day) $19.14 ($0.01/unit)
 
2020-09-02 (1 day) $19.99 ($0.01/unit)
 
2020-09-01 (1 day) $19.14 ($0.01/unit)
 
2020-08-30 (1 day) $19.38 ($0.01/unit)
 
2020-08-28 (1 day) $19.23 ($0.01/unit)
 
2020-08-27 (1 day) $19.45 ($0.01/unit)
 
2020-08-26 (1 day) $18.61 ($0.01/unit)
 
2020-06-12 (1 day) $13.97 ($0.007/unit)
BEST PRICE