UnitPrice.org
Ravensburger Ballet Lesson 35 Piece Jigsaw Puzzle for Kids – Every Piece is Unique, Pieces Fit Together Perfectly

Price History on Amazon

Date(s) Price
2020-09-29 thru 2021-03-08 (161 days) $11.49 ($0.33/unit)
 
2020-09-27 thru 2020-09-28 (2 days) $11.46 ($0.33/unit)
 
2020-09-26 (1 day) $11.49 ($0.33/unit)
 
2020-09-25 (1 day) $11.41 ($0.33/unit)
 
2020-09-24 (1 day) $11.39 ($0.33/unit)
 
2020-09-22 thru 2020-09-23 (2 days) $11.38 ($0.33/unit)
 
2020-09-20 thru 2020-09-21 (2 days) $11.39 ($0.33/unit)
 
2020-09-19 (1 day) $11.42 ($0.33/unit)
 
2020-09-13 (1 day) $11.28 ($0.32/unit)
 
2020-09-12 (1 day) $11.24 ($0.32/unit)
BEST PRICE 
2020-09-10 thru 2020-09-11 (2 days) $11.48 ($0.33/unit)
 
2020-09-09 (1 day) $11.37 ($0.32/unit)
 
2020-09-07 thru 2020-09-08 (2 days) $11.35 ($0.32/unit)
 
2020-09-06 (1 day) $11.33 ($0.32/unit)
 
2020-09-04 (1 day) $11.32 ($0.32/unit)
 
2020-09-01 thru 2020-09-03 (3 days) $11.33 ($0.32/unit)
 
2020-08-26 (1 day) $11.37 ($0.32/unit)
 
2020-08-25 (1 day) $11.38 ($0.33/unit)
 
2020-08-22 (1 day) $11.40 ($0.33/unit)