Brand: Ravensburger
$13.99 / 100 pieces = $0.14/piece
ASIN: B00QM4VUR0
Date(s) | Price | |
---|---|---|
2020-08-26 thru 2022-06-21 (665 days) | $13.99 ($0.14/unit) | |
2020-08-25 (1 day) | $13.97 ($0.14/unit) | |
2020-08-24 (1 day) | $13.94 ($0.14/unit) | |
2020-08-22 (1 day) | $13.86 ($0.14/unit) |