UnitPrice.org
Buffalo Games - Cinque Terre - 2000 Piece Jigsaw Puzzle

Buffalo Games - Cinque Terre - 2000 Piece Jigsaw Puzzle

$19.46 / 2,000 pieces = $0.01/piece

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B00MWN74XY

Price History on Amazon

Date(s) Price
2022-09-23 thru 2022-09-30 (8 days) $19.46 ($0.01/unit)
 
2022-02-14 thru 2022-09-22 (221 days) $20.00 ($0.01/unit)
 
2022-02-13 (1 day) $18.31 ($0.01/unit)
 
2022-01-09 thru 2022-02-12 (35 days) $20.00 ($0.01/unit)
 
2021-12-28 thru 2022-01-08 (12 days) $22.99 ($0.01/unit)
 
2021-12-25 thru 2021-12-27 (3 days) $22.38 ($0.01/unit)
 
2021-12-24 (1 day) $22.52 ($0.01/unit)
 
2021-12-18 thru 2021-12-23 (6 days) $18.50 ($0.01/unit)
 
2021-11-01 thru 2021-12-17 (47 days) $18.80 ($0.01/unit)
 
2021-10-31 (1 day) $21.11 ($0.01/unit)
 
2021-10-29 thru 2021-10-30 (2 days) $21.12 ($0.01/unit)
 
2021-10-28 (1 day) $21.30 ($0.01/unit)
 
2021-10-21 thru 2021-10-27 (7 days) $21.77 ($0.01/unit)
 
2021-10-18 thru 2021-10-20 (3 days) $21.85 ($0.01/unit)
 
2021-10-14 thru 2021-10-17 (4 days) $22.26 ($0.01/unit)
 
2021-10-13 (1 day) $21.42 ($0.01/unit)
 
2021-09-28 thru 2021-10-12 (15 days) $18.81 ($0.01/unit)
 
2021-09-27 (1 day) $18.83 ($0.01/unit)
 
2021-09-19 thru 2021-09-26 (8 days) $18.82 ($0.01/unit)
 
2021-09-08 thru 2021-09-18 (11 days) $18.60 ($0.01/unit)
 
2021-09-05 (1 day) $21.51 ($0.01/unit)
 
2021-09-03 (1 day) $21.88 ($0.01/unit)
 
2021-08-31 thru 2021-09-02 (3 days) $21.94 ($0.01/unit)
 
2021-08-30 (1 day) $21.96 ($0.01/unit)
 
2021-08-23 thru 2021-08-27 (5 days) $22.05 ($0.01/unit)
 
2021-07-31 thru 2021-08-10 (11 days) $22.48 ($0.01/unit)
 
2021-07-19 thru 2021-07-29 (11 days) $22.47 ($0.01/unit)
 
2021-06-24 thru 2021-07-16 (23 days) $22.99 ($0.01/unit)
 
2021-06-22 thru 2021-06-23 (2 days) $21.87 ($0.01/unit)
 
2021-06-04 thru 2021-06-21 (18 days) $22.99 ($0.01/unit)
 
2021-05-21 thru 2021-05-27 (7 days) $22.94 ($0.01/unit)
 
2021-05-20 (1 day) $22.90 ($0.01/unit)
 
2021-05-19 (1 day) $22.94 ($0.01/unit)
 
2021-05-18 (1 day) $22.90 ($0.01/unit)
 
2021-02-27 thru 2021-05-17 (80 days) $22.94 ($0.01/unit)
 
2021-02-26 (1 day) $22.74 ($0.01/unit)
 
2021-02-25 (1 day) $22.84 ($0.01/unit)
 
2021-01-01 thru 2021-02-24 (55 days) $22.94 ($0.01/unit)
 
2020-12-30 thru 2020-12-31 (2 days) $18.46 ($0.01/unit)
 
2020-12-29 (1 day) $18.17 ($0.01/unit)
 
2020-12-27 thru 2020-12-28 (2 days) $19.56 ($0.01/unit)
 
2020-12-25 thru 2020-12-26 (2 days) $19.24 ($0.01/unit)
 
2020-12-24 (1 day) $19.16 ($0.01/unit)
 
2020-12-22 thru 2020-12-23 (2 days) $19.33 ($0.01/unit)
 
2020-12-21 (1 day) $19.74 ($0.01/unit)
 
2020-12-19 thru 2020-12-20 (2 days) $19.71 ($0.01/unit)
 
2020-12-18 (1 day) $19.65 ($0.01/unit)
 
2020-12-16 (1 day) $20.49 ($0.01/unit)
 
2020-12-15 (1 day) $21.64 ($0.01/unit)
 
2020-12-14 (1 day) $21.57 ($0.01/unit)
 
2020-12-13 (1 day) $21.66 ($0.01/unit)
 
2020-12-11 thru 2020-12-12 (2 days) $21.39 ($0.01/unit)
 
2020-12-04 (1 day) $21.35 ($0.01/unit)
 
2020-11-30 (1 day) $20.62 ($0.01/unit)
 
2020-11-25 (1 day) $20.93 ($0.01/unit)
 
2020-11-18 (1 day) $22.63 ($0.01/unit)
 
2020-11-16 (1 day) $18.91 ($0.01/unit)
 
2020-11-13 (1 day) $18.47 ($0.01/unit)
 
2020-11-12 (1 day) $17.94 ($0.009/unit)
 
2020-10-29 thru 2020-11-11 (14 days) $22.99 ($0.01/unit)
 
2020-10-23 thru 2020-10-28 (6 days) $21.98 ($0.01/unit)
 
2020-10-18 thru 2020-10-22 (5 days) $22.99 ($0.01/unit)
 
2020-10-17 (1 day) $18.49 ($0.01/unit)
 
2020-10-12 thru 2020-10-16 (5 days) $22.99 ($0.01/unit)
 
2020-10-11 (1 day) $18.87 ($0.01/unit)
 
2020-09-24 thru 2020-10-10 (17 days) $13.97 ($0.007/unit)
BEST PRICE 
2020-09-23 (1 day) $18.38 ($0.01/unit)
 
2020-09-21 thru 2020-09-22 (2 days) $22.99 ($0.01/unit)
 
2020-09-08 thru 2020-09-20 (13 days) $13.97 ($0.007/unit)
BEST PRICE 
2020-08-26 thru 2020-09-07 (13 days) $22.99 ($0.01/unit)
 
2020-08-25 (1 day) $20.49 ($0.01/unit)
 
2020-06-25 (1 day) $20.27 ($0.01/unit)