Brand: Ravensburger
$39.99 / 2,000 pieces = $0.02/piece
ASIN: B00KAAEI2Q
Date(s) | Price | |
---|---|---|
2023-05-05 thru 2023-06-05 (32 days) | $39.99 ($0.02/unit) | |
2023-05-04 (1 day) | $38.67 ($0.02/unit) | |
2023-04-11 thru 2023-04-24 (14 days) | $39.99 ($0.02/unit) | |
2023-04-10 (1 day) | $33.70 ($0.02/unit) | |
2023-03-13 thru 2023-03-22 (10 days) | $39.99 ($0.02/unit) | |
2023-03-02 (1 day) | $33.96 ($0.02/unit) | |
2022-12-18 thru 2023-01-21 (35 days) | $39.99 ($0.02/unit) | |
2022-11-28 thru 2022-11-29 (2 days) | $39.06 ($0.02/unit) | |
2022-08-01 thru 2022-11-27 (119 days) | $39.99 ($0.02/unit) | |
2022-07-26 thru 2022-07-29 (4 days) | $35.99 ($0.02/unit) | |
2022-07-10 thru 2022-07-23 (14 days) | $39.99 ($0.02/unit) | |
2022-04-25 thru 2022-07-03 (70 days) | $35.99 ($0.02/unit) | |
2022-04-24 (1 day) | $39.67 ($0.02/unit) | |
2022-04-19 thru 2022-04-23 (5 days) | $39.99 ($0.02/unit) | |
2022-04-10 thru 2022-04-18 (9 days) | $33.99 ($0.02/unit) | |
2022-04-09 (1 day) | $33.97 ($0.02/unit) | |
2022-04-07 thru 2022-04-08 (2 days) | $33.11 ($0.02/unit) | |
2022-04-06 (1 day) | $33.12 ($0.02/unit) | |
2022-04-04 thru 2022-04-05 (2 days) | $34.14 ($0.02/unit) | |
2022-04-03 (1 day) | $33.95 ($0.02/unit) | |
2022-03-27 thru 2022-04-02 (7 days) | $33.11 ($0.02/unit) | |
2022-03-26 (1 day) | $34.93 ($0.02/unit) | |
2022-03-16 thru 2022-03-25 (10 days) | $34.99 ($0.02/unit) | |
2022-02-26 thru 2022-03-15 (18 days) | $35.99 ($0.02/unit) | |
2022-02-25 (1 day) | $32.21 ($0.02/unit) | |
2022-02-24 (1 day) | $31.66 ($0.02/unit) | |
2022-02-23 (1 day) | $34.30 ($0.02/unit) | |
2022-02-04 thru 2022-02-22 (19 days) | $35.99 ($0.02/unit) | |
2022-02-03 (1 day) | $35.98 ($0.02/unit) | |
2022-01-26 thru 2022-02-02 (8 days) | $35.99 ($0.02/unit) | |
2022-01-25 (1 day) | $35.97 ($0.02/unit) | |
2022-01-23 thru 2022-01-24 (2 days) | $35.99 ($0.02/unit) | |
2022-01-22 (1 day) | $35.49 ($0.02/unit) | |
2022-01-13 thru 2022-01-21 (9 days) | $35.99 ($0.02/unit) | |
2021-01-09 thru 2021-11-25 (321 days) | $33.99 ($0.02/unit) | |
2021-01-08 (1 day) | $34.95 ($0.02/unit) | |
2020-09-25 thru 2021-01-07 (105 days) | $33.99 ($0.02/unit) | |
2020-09-24 (1 day) | $30.33 ($0.02/unit) | |
2020-09-22 thru 2020-09-23 (2 days) | $30.54 ($0.02/unit) | |
2020-09-11 thru 2020-09-21 (11 days) | $30.72 ($0.02/unit) | |
2020-09-10 (1 day) | $30.54 ($0.02/unit) | |
2020-09-05 (1 day) | $33.30 ($0.02/unit) | |
2020-09-01 thru 2020-09-04 (4 days) | $33.09 ($0.02/unit) | |
2020-08-26 (1 day) | $32.60 ($0.02/unit) | |
2020-08-25 (1 day) | $32.49 ($0.02/unit) | |
2020-08-24 (1 day) | $32.95 ($0.02/unit) | |
2020-08-19 (1 day) | $33.13 ($0.02/unit) | |
2020-05-14 (1 day) | $23.33 ($0.01/unit) |