Brand: Ravensburger
$14.99 / 24 pieces = $0.62/piece
ASIN: B00HGB8UMG
Date(s) | Price | |
---|---|---|
2020-10-01 thru 2021-09-18 (353 days) | $14.99 ($0.62/unit) | |
2020-09-29 thru 2020-09-30 (2 days) | $14.98 ($0.62/unit) | |
2020-09-27 thru 2020-09-28 (2 days) | $14.76 ($0.62/unit) | |
2020-09-26 (1 day) | $14.40 ($0.60/unit) | |
2020-09-25 (1 day) | $14.84 ($0.62/unit) | |
2020-09-10 thru 2020-09-24 (15 days) | $14.99 ($0.62/unit) | |
2020-09-09 (1 day) | $14.66 ($0.61/unit) | |
2020-09-08 (1 day) | $14.54 ($0.61/unit) | |
2020-09-07 (1 day) | $14.68 ($0.61/unit) | |
2020-06-29 thru 2020-09-06 (70 days) | $14.99 ($0.62/unit) |