$12.62 / 3,000 pieces = $0.004/piece
ASIN: B000CQV0HE
As an Amazon Associate, I earn from qualifying purchases.
Price Refreshed: 2021-03-23
Tube provides easy roll up and greatly decreases bending pieces in storage.
48" x 36" Puzzle Mat
The fun way to store your puzzles!