Brand: Mudpuppy
$14.32 / 12 pieces = $1.19/piece
ASIN: 0735355908
Date(s) | Price | |
---|---|---|
2023-07-07 (1 day) | $14.32 ($1.19/unit) | |
2023-07-03 thru 2023-07-04 (2 days) | $15.41 ($1.28/unit) | |
2023-06-27 thru 2023-06-28 (2 days) | $14.36 ($1.20/unit) | |
2023-06-26 (1 day) | $14.46 ($1.20/unit) | |
2023-06-16 (1 day) | $15.41 ($1.28/unit) | |
2023-06-15 (1 day) | $14.51 ($1.21/unit) | |
2023-06-09 thru 2023-06-14 (6 days) | $14.58 ($1.22/unit) | |
2023-05-27 thru 2023-05-29 (3 days) | $14.62 ($1.22/unit) | |
2023-05-26 (1 day) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2023-05-11 thru 2023-05-21 (11 days) | $17.79 ($1.48/unit) | |
2023-05-09 thru 2023-05-10 (2 days) | $17.60 ($1.47/unit) | |
2023-05-08 (1 day) | $17.67 ($1.47/unit) | |
2023-05-07 (1 day) | $17.60 ($1.47/unit) | |
2023-05-05 thru 2023-05-06 (2 days) | $14.68 ($1.22/unit) | |
2023-05-03 thru 2023-05-04 (2 days) | $14.59 ($1.22/unit) | |
2023-04-29 thru 2023-05-02 (4 days) | $14.64 ($1.22/unit) | |
2023-04-19 thru 2023-04-24 (6 days) | $14.46 ($1.20/unit) | |
2023-04-18 (1 day) | $14.54 ($1.21/unit) | |
2023-04-12 thru 2023-04-17 (6 days) | $14.58 ($1.22/unit) | |
2023-03-28 thru 2023-04-05 (9 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2023-03-27 (1 day) | $17.68 ($1.47/unit) | |
2023-03-19 thru 2023-03-22 (4 days) | $14.15 ($1.18/unit) | |
2023-03-18 (1 day) | $17.33 ($1.44/unit) | |
2023-03-16 thru 2023-03-17 (2 days) | $17.71 ($1.48/unit) | |
2023-03-10 thru 2023-03-15 (6 days) | $15.99 ($1.33/unit) | |
2023-03-07 thru 2023-03-09 (3 days) | $15.79 ($1.32/unit) | |
2023-03-05 thru 2023-03-06 (2 days) | $14.72 ($1.23/unit) | |
2023-03-04 (1 day) | $15.46 ($1.29/unit) | |
2023-01-19 thru 2023-03-03 (44 days) | $17.48 ($1.46/unit) | |
2023-01-15 (1 day) | $17.27 ($1.44/unit) | |
2022-12-01 thru 2022-12-30 (30 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2022-11-28 thru 2022-11-30 (3 days) | $17.98 ($1.50/unit) | |
2022-11-15 thru 2022-11-27 (13 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2022-11-11 thru 2022-11-13 (3 days) | $17.70 ($1.48/unit) | |
2022-10-30 thru 2022-11-07 (9 days) | $17.38 ($1.45/unit) | |
2022-10-22 thru 2022-10-29 (8 days) | $16.55 ($1.38/unit) | |
2022-10-13 thru 2022-10-20 (8 days) | $17.38 ($1.45/unit) | |
2022-10-04 thru 2022-10-09 (6 days) | $14.95 ($1.25/unit) | |
2022-10-01 thru 2022-10-03 (3 days) | $14.98 ($1.25/unit) | |
2022-09-29 thru 2022-09-30 (2 days) | $15.00 ($1.25/unit) | |
2022-09-27 (1 day) | $14.62 ($1.22/unit) | |
2022-09-25 thru 2022-09-26 (2 days) | $14.71 ($1.23/unit) | |
2022-09-22 (1 day) | $15.17 ($1.26/unit) | |
2022-09-21 (1 day) | $15.23 ($1.27/unit) | |
2022-09-12 thru 2022-09-16 (5 days) | $15.37 ($1.28/unit) | |
2022-09-10 thru 2022-09-11 (2 days) | $15.41 ($1.28/unit) | |
2022-08-28 thru 2022-08-30 (3 days) | $16.67 ($1.39/unit) | |
2022-08-24 thru 2022-08-25 (2 days) | $17.95 ($1.50/unit) | |
2022-06-13 thru 2022-08-13 (62 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2022-05-22 thru 2022-05-24 (3 days) | $16.29 ($1.36/unit) | |
2022-05-10 (1 day) | $14.61 ($1.22/unit) | |
2022-05-09 (1 day) | $14.26 ($1.19/unit) | |
2022-04-24 thru 2022-04-26 (3 days) | $17.39 ($1.45/unit) | |
2022-03-16 thru 2022-03-17 (2 days) | $16.56 ($1.38/unit) | |
2022-03-15 (1 day) | $16.57 ($1.38/unit) | |
2022-03-03 (1 day) | $17.23 ($1.44/unit) | |
2022-02-27 thru 2022-03-02 (4 days) | $17.24 ($1.44/unit) | |
2022-02-25 thru 2022-02-26 (2 days) | $17.23 ($1.44/unit) | |
2022-02-10 thru 2022-02-16 (7 days) | $17.35 ($1.45/unit) | |
2022-02-05 (1 day) | $16.60 ($1.38/unit) | |
2021-11-23 (1 day) | $16.67 ($1.39/unit) | |
2021-11-10 thru 2021-11-13 (4 days) | $16.57 ($1.38/unit) | |
2021-07-31 thru 2021-08-02 (3 days) | $16.95 ($1.41/unit) | |
2021-07-24 thru 2021-07-29 (6 days) | $16.94 ($1.41/unit) | |
2021-07-04 thru 2021-07-08 (5 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2021-06-30 thru 2021-07-03 (4 days) | $17.49 ($1.46/unit) | |
2021-05-31 thru 2021-06-07 (8 days) | $17.18 ($1.43/unit) | |
2021-05-27 thru 2021-05-30 (4 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2021-05-20 thru 2021-05-26 (7 days) | $17.18 ($1.43/unit) | |
2021-05-08 (1 day) | $17.02 ($1.42/unit) | |
2021-04-30 thru 2021-05-03 (4 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2021-04-26 thru 2021-04-29 (4 days) | $16.91 ($1.41/unit) | |
2021-03-09 thru 2021-03-11 (3 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2021-03-07 thru 2021-03-08 (2 days) | $16.67 ($1.39/unit) | |
2020-03-20 (1 day) | $17.99 ($1.50/unit) |