Brand: Mudpuppy
$17.99 / 12 pieces = $1.50/piece
ASIN: 0735355894
Date(s) | Price | |
---|---|---|
2023-06-22 thru 2023-07-14 (23 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2023-06-17 thru 2023-06-21 (5 days) | $16.91 ($1.41/unit) | |
2023-05-22 thru 2023-06-07 (17 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2023-05-01 (1 day) | $17.66 ($1.47/unit) | |
2023-04-28 (1 day) | $17.59 ($1.47/unit) | |
2023-04-26 thru 2023-04-27 (2 days) | $17.55 ($1.46/unit) | |
2023-04-25 (1 day) | $17.51 ($1.46/unit) | |
2023-04-20 (1 day) | $17.42 ($1.45/unit) | |
2023-04-14 (1 day) | $17.30 ($1.44/unit) | |
2023-04-08 thru 2023-04-11 (4 days) | $17.27 ($1.44/unit) | |
2023-04-07 (1 day) | $17.98 ($1.50/unit) | |
2022-12-13 thru 2023-04-02 (111 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2022-11-21 thru 2022-11-25 (5 days) | $17.96 ($1.50/unit) | |
2022-11-19 thru 2022-11-20 (2 days) | $16.95 ($1.41/unit) | |
2022-11-14 (1 day) | $17.84 ($1.49/unit) | |
2022-10-12 thru 2022-11-04 (24 days) | $17.86 ($1.49/unit) | |
2022-10-10 thru 2022-10-11 (2 days) | $15.07 ($1.26/unit) | |
2022-10-08 (1 day) | $15.02 ($1.25/unit) | |
2022-10-05 thru 2022-10-07 (3 days) | $15.06 ($1.26/unit) | |
2022-09-08 thru 2022-09-18 (11 days) | $15.55 ($1.30/unit) | |
2022-09-07 (1 day) | $14.75 ($1.23/unit) | |
2022-08-26 thru 2022-08-27 (2 days) | $17.25 ($1.44/unit) | |
2022-08-15 (1 day) | $17.38 ($1.45/unit) | |
2022-08-12 (1 day) | $17.25 ($1.44/unit) | |
2022-02-26 thru 2022-07-31 (156 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2022-02-24 (1 day) | $16.27 ($1.36/unit) | |
2022-02-23 (1 day) | $16.28 ($1.36/unit) | |
2022-02-22 (1 day) | $16.07 ($1.34/unit) | |
2022-02-20 thru 2022-02-21 (2 days) | $16.05 ($1.34/unit) | |
2022-02-09 thru 2022-02-19 (11 days) | $15.84 ($1.32/unit) | |
2022-01-28 thru 2022-02-02 (6 days) | $16.50 ($1.38/unit) | |
2022-01-13 thru 2022-01-27 (15 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2022-01-01 thru 2022-01-07 (7 days) | $15.40 ($1.28/unit) | |
2021-12-31 (1 day) | $15.55 ($1.30/unit) | |
2021-12-26 thru 2021-12-30 (5 days) | $15.36 ($1.28/unit) | |
2021-12-24 thru 2021-12-25 (2 days) | $15.40 ($1.28/unit) | |
2021-12-22 thru 2021-12-23 (2 days) | $15.55 ($1.30/unit) | |
2021-12-21 (1 day) | $15.76 ($1.31/unit) | |
2021-12-20 (1 day) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2021-12-13 thru 2021-12-19 (7 days) | $15.76 ($1.31/unit) | |
2021-12-11 thru 2021-12-12 (2 days) | $15.78 ($1.32/unit) | |
2021-12-09 thru 2021-12-10 (2 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2021-12-06 thru 2021-12-08 (3 days) | $17.45 ($1.45/unit) | |
2021-12-02 thru 2021-12-04 (3 days) | $17.63 ($1.47/unit) | |
2021-11-04 thru 2021-12-01 (28 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2021-10-26 thru 2021-10-27 (2 days) | $16.70 ($1.39/unit) | |
2021-10-18 thru 2021-10-23 (6 days) | $16.71 ($1.39/unit) | |
2021-03-05 thru 2021-10-15 (225 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2021-03-03 thru 2021-03-04 (2 days) | $16.63 ($1.39/unit) | |
2021-02-04 thru 2021-02-27 (24 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2021-02-03 (1 day) | $16.87 ($1.41/unit) | |
2020-04-29 (1 day) | $17.99 ($1.50/unit) |