Brand: Mudpuppy
$17.99 / 12 pieces = $1.50/piece
ASIN: 0735355886
Date(s) | Price | |
---|---|---|
2022-07-15 thru 2022-12-16 (155 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2022-06-08 thru 2022-06-12 (5 days) | $15.98 ($1.33/unit) | |
2022-06-04 thru 2022-06-07 (4 days) | $16.47 ($1.37/unit) | |
2022-05-27 thru 2022-05-31 (5 days) | $16.39 ($1.37/unit) | |
2022-05-14 thru 2022-05-25 (12 days) | $17.92 ($1.49/unit) | |
2022-05-13 (1 day) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2022-05-11 (1 day) | $17.36 ($1.45/unit) | |
2022-05-01 thru 2022-05-05 (5 days) | $16.78 ($1.40/unit) | |
2022-02-13 thru 2022-04-13 (60 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2022-02-09 (1 day) | $16.88 ($1.41/unit) | |
2022-01-24 thru 2022-02-08 (16 days) | $17.11 ($1.43/unit) | |
2022-01-20 thru 2022-01-23 (4 days) | $16.97 ($1.41/unit) | |
2022-01-08 thru 2022-01-19 (12 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2022-01-02 thru 2022-01-07 (6 days) | $17.20 ($1.43/unit) | |
2021-12-24 thru 2022-01-01 (9 days) | $16.77 ($1.40/unit) | |
2021-07-20 thru 2021-12-12 (146 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2021-06-12 thru 2021-07-19 (38 days) | $21.12 ($1.76/unit) | |
2021-06-03 thru 2021-06-11 (9 days) | $17.95 ($1.50/unit) | |
2021-05-31 thru 2021-06-02 (3 days) | $17.98 ($1.50/unit) | |
2021-05-26 thru 2021-05-30 (5 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2021-05-18 thru 2021-05-22 (5 days) | $19.62 ($1.64/unit) | |
2021-05-13 thru 2021-05-17 (5 days) | $18.02 ($1.50/unit) | |
2021-05-10 thru 2021-05-11 (2 days) | $18.00 ($1.50/unit) | |
2021-04-30 thru 2021-05-08 (9 days) | $17.93 ($1.49/unit) | |
2021-04-28 thru 2021-04-29 (2 days) | $17.96 ($1.50/unit) | |
2021-04-27 (1 day) | $19.64 ($1.64/unit) | |
2021-04-26 (1 day) | $20.08 ($1.67/unit) | |
2021-04-24 (1 day) | $20.56 ($1.71/unit) | |
2021-04-23 (1 day) | $20.96 ($1.75/unit) | |
2021-04-22 (1 day) | $21.12 ($1.76/unit) | |
2021-04-21 (1 day) | $17.94 ($1.50/unit) | |
2021-04-06 thru 2021-04-20 (15 days) | $17.93 ($1.49/unit) | |
2021-04-03 thru 2021-04-05 (3 days) | $18.02 ($1.50/unit) | |
2021-03-29 thru 2021-04-01 (4 days) | $18.13 ($1.51/unit) | |
2021-03-27 (1 day) | $18.00 ($1.50/unit) | |
2021-03-25 thru 2021-03-26 (2 days) | $18.13 ($1.51/unit) | |
2021-03-21 thru 2021-03-23 (3 days) | $18.09 ($1.51/unit) | |
2021-03-19 thru 2021-03-20 (2 days) | $18.16 ($1.51/unit) | |
2021-03-16 thru 2021-03-17 (2 days) | $18.10 ($1.51/unit) | |
2021-03-15 (1 day) | $18.13 ($1.51/unit) | |
2021-03-12 thru 2021-03-13 (2 days) | $18.08 ($1.51/unit) | |
2021-03-10 thru 2021-03-11 (2 days) | $18.05 ($1.50/unit) | |
2021-03-08 thru 2021-03-09 (2 days) | $18.07 ($1.51/unit) | |
2021-03-04 thru 2021-03-07 (4 days) | $18.11 ($1.51/unit) | |
2021-02-25 thru 2021-03-03 (7 days) | $18.12 ($1.51/unit) | |
2021-02-21 thru 2021-02-23 (3 days) | $18.22 ($1.52/unit) | |
2021-02-17 thru 2021-02-20 (4 days) | $18.13 ($1.51/unit) | |
2021-02-01 thru 2021-02-11 (11 days) | $18.07 ($1.51/unit) | |
2021-01-29 thru 2021-01-31 (3 days) | $18.05 ($1.50/unit) | |
2021-01-28 (1 day) | $18.08 ($1.51/unit) | |
2021-01-26 thru 2021-01-27 (2 days) | $18.07 ($1.51/unit) | |
2021-01-23 thru 2021-01-25 (3 days) | $18.08 ($1.51/unit) | |
2021-01-21 thru 2021-01-22 (2 days) | $18.09 ($1.51/unit) | |
2021-01-17 thru 2021-01-20 (4 days) | $18.29 ($1.52/unit) | |
2021-01-15 (1 day) | $18.30 ($1.52/unit) | |
2021-01-11 thru 2021-01-14 (4 days) | $18.29 ($1.52/unit) | |
2021-01-07 thru 2021-01-10 (4 days) | $18.55 ($1.55/unit) | |
2021-01-05 thru 2021-01-06 (2 days) | $18.52 ($1.54/unit) | |
2021-01-02 thru 2021-01-04 (3 days) | $18.51 ($1.54/unit) | |
2020-12-23 thru 2020-12-30 (8 days) | $18.52 ($1.54/unit) | |
2020-12-20 thru 2020-12-22 (3 days) | $18.45 ($1.54/unit) | |
2020-12-18 thru 2020-12-19 (2 days) | $18.48 ($1.54/unit) | |
2020-12-15 thru 2020-12-17 (3 days) | $18.40 ($1.53/unit) | |
2020-12-14 (1 day) | $18.36 ($1.53/unit) | |
2020-12-13 (1 day) | $18.44 ($1.54/unit) | |
2020-12-10 thru 2020-12-12 (3 days) | $18.37 ($1.53/unit) | |
2020-12-06 thru 2020-12-09 (4 days) | $18.39 ($1.53/unit) | |
2020-12-03 thru 2020-12-05 (3 days) | $18.19 ($1.52/unit) | |
2020-12-01 thru 2020-12-02 (2 days) | $17.99 ($1.50/unit) | |
2020-11-24 thru 2020-11-29 (6 days) | $17.95 ($1.50/unit) | |
2020-09-19 thru 2020-09-21 (3 days) | $16.41 ($1.37/unit) | |
2020-09-10 thru 2020-09-15 (6 days) | $16.39 ($1.37/unit) | |
2020-09-08 thru 2020-09-09 (2 days) | $16.41 ($1.37/unit) | |
2020-09-06 thru 2020-09-07 (2 days) | $16.48 ($1.37/unit) | |
2020-09-01 thru 2020-09-05 (5 days) | $16.50 ($1.38/unit) | |
2020-08-27 thru 2020-08-29 (3 days) | $16.59 ($1.38/unit) | |
2020-04-03 thru 2020-08-19 (139 days) | $17.99 ($1.50/unit) |