Brand: Mudpuppy
$13.28 / 20 pieces = $0.66/piece
ASIN: 0735349436
Date(s) | Price | |
---|---|---|
2021-08-05 thru 2021-08-24 (20 days) | $13.28 ($0.66/unit) | |
2021-08-04 (1 day) | $13.33 ($0.67/unit) | |
2021-07-25 thru 2021-08-02 (9 days) | $13.27 ($0.66/unit) | |
2021-07-24 (1 day) | $13.25 ($0.66/unit) | |
2021-07-21 thru 2021-07-23 (3 days) | $13.27 ($0.66/unit) | |
2021-07-12 thru 2021-07-20 (9 days) | $13.12 ($0.66/unit) | |
2021-07-07 thru 2021-07-11 (5 days) | $13.16 ($0.66/unit) | |
2021-07-01 thru 2021-07-05 (5 days) | $13.12 ($0.66/unit) | |
2021-06-27 thru 2021-06-30 (4 days) | $13.10 ($0.66/unit) | |
2021-06-25 thru 2021-06-26 (2 days) | $13.12 ($0.66/unit) | |
2021-06-17 thru 2021-06-24 (8 days) | $13.17 ($0.66/unit) | |
2021-06-16 (1 day) | $13.16 ($0.66/unit) | |
2021-06-13 thru 2021-06-15 (3 days) | $13.17 ($0.66/unit) | |
2021-06-10 thru 2021-06-12 (3 days) | $13.04 ($0.65/unit) | |
2021-06-05 thru 2021-06-09 (5 days) | $13.01 ($0.65/unit) | |
2021-06-02 thru 2021-06-04 (3 days) | $13.00 ($0.65/unit) | |
2021-05-29 thru 2021-06-01 (4 days) | $13.01 ($0.65/unit) | |
2021-05-26 thru 2021-05-28 (3 days) | $13.00 ($0.65/unit) | |
2021-05-23 thru 2021-05-25 (3 days) | $13.01 ($0.65/unit) | |
2021-05-20 thru 2021-05-22 (3 days) | $14.98 ($0.75/unit) | |
2021-05-19 (1 day) | $15.02 ($0.75/unit) | |
2021-05-18 (1 day) | $15.06 ($0.75/unit) | |
2021-05-11 thru 2021-05-17 (7 days) | $22.99 ($1.15/unit) | |
2021-05-07 thru 2021-05-10 (4 days) | $13.04 ($0.65/unit) | |
2021-05-06 (1 day) | $22.99 ($1.15/unit) | |
2021-03-06 thru 2021-03-15 (10 days) | $22.89 ($1.14/unit) | |
2021-01-08 thru 2021-01-11 (4 days) | $13.37 ($0.67/unit) | |
2020-12-29 thru 2021-01-07 (10 days) | $13.51 ($0.68/unit) | |
2020-12-26 thru 2020-12-28 (3 days) | $13.37 ($0.67/unit) | |
2020-12-24 thru 2020-12-25 (2 days) | $13.40 ($0.67/unit) | |
2020-12-23 (1 day) | $13.51 ($0.68/unit) | |
2020-12-22 (1 day) | $13.40 ($0.67/unit) | |
2020-12-19 thru 2020-12-20 (2 days) | $13.51 ($0.68/unit) | |
2020-12-18 (1 day) | $13.46 ($0.67/unit) | |
2020-12-17 (1 day) | $13.47 ($0.67/unit) | |
2020-10-23 thru 2020-10-25 (3 days) | $13.35 ($0.67/unit) | |
2020-10-16 (1 day) | $13.29 ($0.66/unit) | |
2020-10-03 thru 2020-10-04 (2 days) | $13.32 ($0.67/unit) | |
2020-10-02 (1 day) | $14.03 ($0.70/unit) | |
2020-09-10 (1 day) | $13.94 ($0.70/unit) | |
2020-08-19 (1 day) | $13.93 ($0.70/unit) | |
2020-04-16 (1 day) | $16.40 ($0.82/unit) |