Brand: Mudpuppy
$12.99 / 2 pieces = $6.50/piece
ASIN: 0735349428
Date(s) | Price | |
---|---|---|
2021-07-26 thru 2021-08-24 (30 days) | $12.99 ($6.50/unit) | |
2021-07-25 (1 day) | $12.96 ($6.48/unit) | |
2021-07-24 (1 day) | $12.94 ($6.47/unit) | |
2021-07-20 thru 2021-07-23 (4 days) | $12.89 ($6.44/unit) | |
2021-07-18 thru 2021-07-19 (2 days) | $12.86 ($6.43/unit) | |
2021-07-14 thru 2021-07-17 (4 days) | $12.80 ($6.40/unit) | |
2021-07-11 thru 2021-07-13 (3 days) | $12.77 ($6.38/unit) | |
2021-07-08 (1 day) | $12.83 ($6.42/unit) | |
2021-07-05 thru 2021-07-07 (3 days) | $12.90 ($6.45/unit) | |
2021-07-04 (1 day) | $12.82 ($6.41/unit) | |
2021-07-01 thru 2021-07-03 (3 days) | $12.81 ($6.40/unit) | |
2021-06-30 (1 day) | $11.74 ($5.87/unit) | |
2021-06-23 thru 2021-06-28 (6 days) | $11.76 ($5.88/unit) | |
2021-06-11 (1 day) | $11.71 ($5.86/unit) | |
2021-06-10 (1 day) | $11.70 ($5.85/unit) | |
2021-06-07 thru 2021-06-09 (3 days) | $11.71 ($5.86/unit) | |
2021-06-06 (1 day) | $11.70 ($5.85/unit) | |
2021-06-04 thru 2021-06-05 (2 days) | $11.71 ($5.86/unit) | |
2021-05-29 thru 2021-06-02 (5 days) | $11.69 ($5.84/unit) | |
2021-05-23 thru 2021-05-28 (6 days) | $11.75 ($5.88/unit) | |
2021-05-16 thru 2021-05-22 (7 days) | $11.71 ($5.86/unit) | |
2021-05-15 (1 day) | $11.70 ($5.85/unit) | |
2021-05-08 thru 2021-05-13 (6 days) | $11.71 ($5.86/unit) | |
2021-05-06 thru 2021-05-07 (2 days) | $11.72 ($5.86/unit) | |
2021-05-04 (1 day) | $11.71 ($5.86/unit) | |
2021-05-03 (1 day) | $11.72 ($5.86/unit) | |
2021-04-29 thru 2021-05-02 (4 days) | $11.71 ($5.86/unit) | |
2021-04-26 thru 2021-04-28 (3 days) | $12.99 ($6.50/unit) | |
2021-04-21 thru 2021-04-25 (5 days) | $11.71 ($5.86/unit) | |
2021-04-18 thru 2021-04-20 (3 days) | $11.67 ($5.84/unit) | |
2021-04-14 thru 2021-04-17 (4 days) | $11.73 ($5.86/unit) | |
2021-04-13 (1 day) | $11.80 ($5.90/unit) | |
2021-04-07 thru 2021-04-11 (5 days) | $11.77 ($5.88/unit) | |
2021-04-04 thru 2021-04-06 (3 days) | $11.80 ($5.90/unit) | |
2021-04-01 thru 2021-04-03 (3 days) | $11.76 ($5.88/unit) | |
2021-03-24 thru 2021-03-31 (8 days) | $11.77 ($5.88/unit) | |
2021-03-19 thru 2021-03-23 (5 days) | $11.76 ($5.88/unit) | |
2021-03-17 (1 day) | $11.77 ($5.88/unit) | |
2021-03-13 thru 2021-03-16 (4 days) | $11.79 ($5.90/unit) | |
2021-03-09 thru 2021-03-12 (4 days) | $11.81 ($5.90/unit) | |
2021-03-07 thru 2021-03-08 (2 days) | $11.83 ($5.92/unit) | |
2021-02-26 thru 2021-03-05 (8 days) | $11.78 ($5.89/unit) | |
2021-02-25 (1 day) | $11.69 ($5.84/unit) | |
2021-02-22 thru 2021-02-23 (2 days) | $11.82 ($5.91/unit) | |
2021-02-20 (1 day) | $11.83 ($5.92/unit) | |
2021-02-19 (1 day) | $11.69 ($5.84/unit) | |
2021-02-16 thru 2021-02-18 (3 days) | $11.65 ($5.82/unit) | |
2021-02-08 thru 2021-02-15 (8 days) | $11.71 ($5.86/unit) | |
2021-02-07 (1 day) | $11.72 ($5.86/unit) | |
2021-01-22 thru 2021-02-06 (16 days) | $11.71 ($5.86/unit) | |
2021-01-17 thru 2021-01-21 (5 days) | $11.73 ($5.86/unit) | |
2021-01-13 thru 2021-01-14 (2 days) | $11.89 ($5.94/unit) | |
2021-01-11 thru 2021-01-12 (2 days) | $12.12 ($6.06/unit) | |
2021-01-10 (1 day) | $12.33 ($6.16/unit) | |
2021-01-07 thru 2021-01-09 (3 days) | $12.43 ($6.22/unit) | |
2021-01-06 (1 day) | $12.54 ($6.27/unit) | |
2021-01-04 thru 2021-01-05 (2 days) | $12.73 ($6.36/unit) | |
2021-01-02 thru 2021-01-03 (2 days) | $12.68 ($6.34/unit) | |
2020-12-29 thru 2020-12-30 (2 days) | $12.87 ($6.44/unit) | |
2020-12-27 thru 2020-12-28 (2 days) | $12.89 ($6.44/unit) | |
2020-12-22 thru 2020-12-26 (5 days) | $12.99 ($6.50/unit) | |
2020-12-20 thru 2020-12-21 (2 days) | $12.75 ($6.38/unit) | |
2020-12-19 (1 day) | $12.73 ($6.36/unit) | |
2020-12-18 (1 day) | $12.86 ($6.43/unit) | |
2020-12-17 (1 day) | $12.78 ($6.39/unit) | |
2020-12-15 thru 2020-12-16 (2 days) | $12.21 ($6.10/unit) | |
2020-12-13 thru 2020-12-14 (2 days) | $12.46 ($6.23/unit) | |
2020-12-10 thru 2020-12-12 (3 days) | $11.84 ($5.92/unit) | |
2020-12-09 (1 day) | $11.80 ($5.90/unit) | |
2020-12-08 (1 day) | $11.74 ($5.87/unit) | |
2020-12-06 thru 2020-12-07 (2 days) | $11.80 ($5.90/unit) | |
2020-12-04 thru 2020-12-05 (2 days) | $11.84 ($5.92/unit) | |
2020-12-03 (1 day) | $11.74 ($5.87/unit) | |
2020-11-29 thru 2020-12-02 (4 days) | $11.80 ($5.90/unit) | |
2020-11-27 (1 day) | $11.88 ($5.94/unit) | |
2020-11-25 thru 2020-11-26 (2 days) | $11.81 ($5.90/unit) | |
2020-11-21 thru 2020-11-24 (4 days) | $11.82 ($5.91/unit) | |
2020-11-20 (1 day) | $11.80 ($5.90/unit) | |
2020-11-14 thru 2020-11-18 (5 days) | $11.82 ($5.91/unit) | |
2020-11-11 thru 2020-11-12 (2 days) | $11.89 ($5.94/unit) | |
2020-11-04 thru 2020-11-10 (7 days) | $11.86 ($5.93/unit) | |
2020-11-01 thru 2020-11-03 (3 days) | $12.34 ($6.17/unit) | |
2020-10-30 thru 2020-10-31 (2 days) | $12.35 ($6.18/unit) | |
2020-10-26 thru 2020-10-29 (4 days) | $12.36 ($6.18/unit) | |
2020-10-25 (1 day) | $12.32 ($6.16/unit) | |
2020-10-19 thru 2020-10-24 (6 days) | $12.21 ($6.10/unit) | |
2020-10-17 thru 2020-10-18 (2 days) | $12.30 ($6.15/unit) | |
2020-10-16 (1 day) | $12.99 ($6.50/unit) | |
2020-10-15 (1 day) | $12.30 ($6.15/unit) | |
2020-10-14 (1 day) | $12.32 ($6.16/unit) | |
2020-10-10 thru 2020-10-13 (4 days) | $12.34 ($6.17/unit) | |
2020-10-07 thru 2020-10-09 (3 days) | $12.36 ($6.18/unit) | |
2020-09-27 thru 2020-10-06 (10 days) | $12.34 ($6.17/unit) | |
2020-09-24 thru 2020-09-26 (3 days) | $12.63 ($6.32/unit) | |
2020-09-19 thru 2020-09-23 (5 days) | $12.68 ($6.34/unit) | |
2020-09-13 thru 2020-09-15 (3 days) | $12.66 ($6.33/unit) | |
2020-09-06 thru 2020-09-12 (7 days) | $12.65 ($6.32/unit) | |
2020-09-04 thru 2020-09-05 (2 days) | $12.66 ($6.33/unit) | |
2020-09-01 thru 2020-09-03 (3 days) | $12.69 ($6.34/unit) | |
2020-08-29 (1 day) | $12.68 ($6.34/unit) | |
2020-08-27 (1 day) | $12.65 ($6.32/unit) | |
2020-08-22 (1 day) | $12.68 ($6.34/unit) | |
2020-06-29 (1 day) | $12.46 ($6.23/unit) |