Brand: Mudpuppy
$10.60 / 100 pieces = $0.11/piece
ASIN: 0735345732
Date(s) | Price | |
---|---|---|
2023-05-01 thru 2023-07-14 (75 days) | $10.60 ($0.11/unit) | |
2023-04-05 thru 2023-04-30 (26 days) | $12.60 ($0.13/unit) | |
2023-02-10 thru 2023-03-10 (29 days) | $13.70 ($0.14/unit) | |
2023-02-07 thru 2023-02-09 (3 days) | $13.67 ($0.14/unit) | |
2023-02-06 (1 day) | $13.70 ($0.14/unit) | |
2023-01-26 thru 2023-02-01 (7 days) | $10.60 ($0.11/unit) | |
2022-12-22 thru 2022-12-23 (2 days) | $14.11 ($0.14/unit) | |
2022-12-18 thru 2022-12-21 (4 days) | $14.08 ($0.14/unit) | |
2022-12-16 thru 2022-12-17 (2 days) | $14.11 ($0.14/unit) | |
2022-12-10 (1 day) | $14.14 ($0.14/unit) | |
2022-12-09 (1 day) | $14.17 ($0.14/unit) | |
2022-11-29 thru 2022-11-30 (2 days) | $14.23 ($0.14/unit) | |
2022-11-19 thru 2022-11-21 (3 days) | $14.32 ($0.14/unit) | |
2022-11-15 thru 2022-11-18 (4 days) | $14.35 ($0.14/unit) | |
2022-11-10 thru 2022-11-14 (5 days) | $14.38 ($0.14/unit) | |
2022-11-04 thru 2022-11-09 (6 days) | $14.41 ($0.14/unit) | |
2022-10-28 thru 2022-11-03 (7 days) | $14.44 ($0.14/unit) | |
2022-09-19 thru 2022-10-27 (39 days) | $11.99 ($0.12/unit) | |
2022-09-05 thru 2022-09-18 (14 days) | $10.10 ($0.10/unit) | |
2021-12-20 thru 2022-09-04 (259 days) | $11.99 ($0.12/unit) | |
2021-12-19 (1 day) | $12.52 ($0.13/unit) | |
2021-12-13 thru 2021-12-18 (6 days) | $11.99 ($0.12/unit) | |
2021-12-10 thru 2021-12-12 (3 days) | $13.86 ($0.14/unit) | |
2021-07-22 thru 2021-12-09 (141 days) | $14.90 ($0.15/unit) | |
2021-04-15 thru 2021-04-27 (13 days) | $11.69 ($0.12/unit) | |
2021-03-02 thru 2021-04-10 (40 days) | $14.90 ($0.15/unit) | |
2020-12-15 thru 2021-03-01 (77 days) | $11.72 ($0.12/unit) | |
2020-12-12 thru 2020-12-14 (3 days) | $11.99 ($0.12/unit) | |
2020-10-14 thru 2020-12-11 (59 days) | $11.91 ($0.12/unit) | |
2020-10-13 (1 day) | $11.81 ($0.12/unit) | |
2020-10-12 (1 day) | $11.91 ($0.12/unit) | |
2020-10-10 thru 2020-10-11 (2 days) | $11.82 ($0.12/unit) | |
2020-10-07 thru 2020-10-09 (3 days) | $11.80 ($0.12/unit) | |
2020-10-04 thru 2020-10-06 (3 days) | $11.99 ($0.12/unit) | |
2020-10-03 (1 day) | $11.88 ($0.12/unit) | |
2020-09-30 thru 2020-10-02 (3 days) | $11.74 ($0.12/unit) | |
2020-09-29 (1 day) | $11.81 ($0.12/unit) | |
2020-09-13 thru 2020-09-28 (16 days) | $11.15 ($0.11/unit) | |
2020-09-12 (1 day) | $11.05 ($0.11/unit) | |
2020-09-10 thru 2020-09-11 (2 days) | $11.27 ($0.11/unit) | |
2020-09-09 (1 day) | $11.13 ($0.11/unit) | |
2020-08-19 thru 2020-09-08 (21 days) | $11.27 ($0.11/unit) |