UnitPrice.org
Reynolds Kitchens Wax Paper Sandwich Bags - 150 Count

Reynolds Kitchens Wax Paper Sandwich Bags - 150 Count

Brand: Reynolds

$11.97 / 150 bags = $0.08/bag

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B071Y5GNVG

Price History on Amazon

Date(s) Price
2021-12-20 thru 2022-01-18 (30 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-12-19 (1 day) $10.17 ($0.07/unit)
BEST PRICE 
2021-11-17 thru 2021-12-18 (32 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-11-14 thru 2021-11-16 (3 days) $10.17 ($0.07/unit)
BEST PRICE 
2021-10-17 thru 2021-11-13 (28 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-10-15 thru 2021-10-16 (2 days) $14.37 ($0.10/unit)
 
2021-10-10 thru 2021-10-14 (5 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-10-07 thru 2021-10-09 (3 days) $14.67 ($0.10/unit)
 
2021-09-18 thru 2021-10-06 (19 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-09-15 thru 2021-09-17 (3 days) $14.97 ($0.10/unit)
 
2021-09-09 thru 2021-09-14 (6 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-09-08 (1 day) $12.99 ($0.09/unit)
 
2021-08-30 thru 2021-09-05 (7 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-08-27 (1 day) $14.37 ($0.10/unit)
 
2021-08-08 (1 day) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-08-06 thru 2021-08-07 (2 days) $14.37 ($0.10/unit)
 
2021-07-29 thru 2021-08-04 (7 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-07-28 (1 day) $14.37 ($0.10/unit)
 
2021-07-22 thru 2021-07-27 (6 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-07-20 (1 day) $14.55 ($0.10/unit)
 
2021-07-18 thru 2021-07-19 (2 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-06-19 thru 2021-07-16 (28 days) $11.21 ($0.07/unit)
 
2021-06-18 (1 day) $13.74 ($0.09/unit)
 
2021-06-16 thru 2021-06-17 (2 days) $11.21 ($0.07/unit)
 
2021-06-12 thru 2021-06-15 (4 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-06-11 (1 day) $14.37 ($0.10/unit)
 
2021-06-02 thru 2021-06-10 (9 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-06-01 (1 day) $14.97 ($0.10/unit)
 
2021-05-08 thru 2021-05-30 (23 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-05-06 (1 day) $13.47 ($0.09/unit)
 
2021-04-26 thru 2021-05-04 (9 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-04-19 thru 2021-04-22 (4 days) $13.47 ($0.09/unit)
 
2021-03-27 thru 2021-04-18 (23 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-03-23 (1 day) $14.37 ($0.10/unit)
 
2021-03-22 (1 day) $14.12 ($0.09/unit)
 
2021-03-21 (1 day) $14.13 ($0.09/unit)
 
2021-03-18 thru 2021-03-20 (3 days) $14.37 ($0.10/unit)
 
2021-03-11 thru 2021-03-17 (7 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-03-10 (1 day) $14.67 ($0.10/unit)
 
2021-03-02 thru 2021-03-09 (8 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-03-01 (1 day) $14.37 ($0.10/unit)
 
2021-02-28 (1 day) $14.97 ($0.10/unit)
 
2021-02-26 thru 2021-02-27 (2 days) $14.37 ($0.10/unit)
 
2021-02-19 thru 2021-02-25 (7 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2021-02-18 (1 day) $14.37 ($0.10/unit)
 
2020-12-28 thru 2021-02-17 (52 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2020-12-26 thru 2020-12-27 (2 days) $14.67 ($0.10/unit)
 
2020-12-16 thru 2020-12-25 (10 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2020-12-15 (1 day) $14.37 ($0.10/unit)
 
2020-12-01 thru 2020-12-14 (14 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2020-11-30 (1 day) $14.67 ($0.10/unit)
 
2020-11-23 thru 2020-11-29 (7 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2020-11-22 (1 day) $14.37 ($0.10/unit)
 
2020-11-04 thru 2020-11-21 (18 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2020-11-03 (1 day) $17.97 ($0.12/unit)
 
2020-11-01 thru 2020-11-02 (2 days) $17.37 ($0.12/unit)
 
2020-10-31 (1 day) $17.97 ($0.12/unit)
 
2020-10-29 thru 2020-10-30 (2 days) $14.97 ($0.10/unit)
 
2020-10-17 thru 2020-10-28 (12 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2020-10-16 (1 day) $20.67 ($0.14/unit)
 
2020-10-02 thru 2020-10-15 (14 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2020-09-30 thru 2020-10-01 (2 days) $14.37 ($0.10/unit)
 
2020-09-20 thru 2020-09-29 (10 days) $11.97 ($0.08/unit)
 
2020-09-19 (1 day) $14.37 ($0.10/unit)
 
2020-06-29 thru 2020-09-13 (77 days) $11.97 ($0.08/unit)