UnitPrice.org
Greenbone Waste Bag Refill Pack, 12 Rolls

Greenbone Waste Bag Refill Pack, 12 Rolls

$12.20 / 144 bags = $0.08/bag

Buy on Amazon
View Details

ASIN: B006J0ZWSA

Price History on Amazon

Date(s) Price
2022-06-10 thru 2022-07-03 (24 days) $12.20 ($0.08/unit)
 
2022-06-08 thru 2022-06-09 (2 days) $12.49 ($0.09/unit)
 
2022-06-04 thru 2022-06-07 (4 days) $12.50 ($0.09/unit)
 
2022-06-03 (1 day) $12.35 ($0.09/unit)
 
2022-06-01 thru 2022-06-02 (2 days) $12.29 ($0.09/unit)
 
2022-05-31 (1 day) $12.36 ($0.09/unit)
 
2022-05-12 thru 2022-05-30 (19 days) $12.20 ($0.08/unit)
 
2022-05-09 thru 2022-05-11 (3 days) $12.39 ($0.09/unit)
 
2022-05-06 thru 2022-05-08 (3 days) $12.40 ($0.09/unit)
 
2022-05-05 (1 day) $12.20 ($0.08/unit)
 
2022-05-03 thru 2022-05-04 (2 days) $12.21 ($0.08/unit)
 
2022-05-01 thru 2022-05-02 (2 days) $12.22 ($0.08/unit)
 
2022-04-30 (1 day) $12.23 ($0.08/unit)
 
2022-04-29 (1 day) $12.24 ($0.08/unit)
 
2022-04-28 (1 day) $15.16 ($0.11/unit)
 
2022-04-27 (1 day) $15.95 ($0.11/unit)
 
2022-04-18 thru 2022-04-26 (9 days) $15.16 ($0.11/unit)
 
2022-04-17 (1 day) $12.71 ($0.09/unit)
 
2022-04-16 (1 day) $12.85 ($0.09/unit)
 
2022-04-15 (1 day) $12.00 ($0.08/unit)
 
2022-03-19 thru 2022-04-14 (27 days) $13.12 ($0.09/unit)
 
2022-03-18 (1 day) $13.11 ($0.09/unit)
 
2022-03-13 thru 2022-03-17 (5 days) $13.12 ($0.09/unit)
 
2022-03-10 thru 2022-03-12 (3 days) $13.14 ($0.09/unit)
 
2022-03-09 (1 day) $12.69 ($0.09/unit)
 
2022-02-18 thru 2022-03-08 (19 days) $9.33 ($0.06/unit)
 
2022-02-09 thru 2022-02-17 (9 days) $12.48 ($0.09/unit)
 
2022-02-07 thru 2022-02-08 (2 days) $12.51 ($0.09/unit)
 
2022-02-05 thru 2022-02-06 (2 days) $12.97 ($0.09/unit)
 
2022-02-03 thru 2022-02-04 (2 days) $13.14 ($0.09/unit)
 
2022-01-29 thru 2022-02-02 (5 days) $12.51 ($0.09/unit)
 
2022-01-15 thru 2022-01-28 (14 days) $11.91 ($0.08/unit)
 
2022-01-13 thru 2022-01-14 (2 days) $10.73 ($0.07/unit)
 
2021-11-14 thru 2022-01-12 (60 days) $9.33 ($0.06/unit)
 
2021-11-13 (1 day) $9.34 ($0.06/unit)
 
2021-11-12 (1 day) $9.84 ($0.07/unit)
 
2021-11-10 thru 2021-11-11 (2 days) $11.44 ($0.08/unit)
 
2021-11-03 (1 day) $14.82 ($0.10/unit)
 
2021-11-02 (1 day) $14.33 ($0.10/unit)
 
2021-10-31 thru 2021-11-01 (2 days) $12.64 ($0.09/unit)
 
2021-10-28 thru 2021-10-30 (3 days) $12.50 ($0.09/unit)
 
2021-10-26 thru 2021-10-27 (2 days) $12.51 ($0.09/unit)
 
2021-10-25 (1 day) $12.40 ($0.09/unit)
 
2021-10-23 thru 2021-10-24 (2 days) $11.95 ($0.08/unit)
 
2021-10-22 (1 day) $11.94 ($0.08/unit)
 
2021-10-19 thru 2021-10-21 (3 days) $11.69 ($0.08/unit)
 
2021-10-14 thru 2021-10-18 (5 days) $11.79 ($0.08/unit)
 
2021-10-05 thru 2021-10-13 (9 days) $11.89 ($0.08/unit)
 
2021-10-02 thru 2021-10-04 (3 days) $11.90 ($0.08/unit)
 
2021-09-28 thru 2021-10-01 (4 days) $11.92 ($0.08/unit)
 
2021-09-27 (1 day) $12.02 ($0.08/unit)
 
2021-09-24 thru 2021-09-26 (3 days) $12.23 ($0.08/unit)
 
2021-09-22 thru 2021-09-23 (2 days) $12.40 ($0.09/unit)
 
2021-09-17 thru 2021-09-21 (5 days) $12.79 ($0.09/unit)
 
2021-09-16 (1 day) $12.99 ($0.09/unit)
 
2021-09-15 (1 day) $13.00 ($0.09/unit)
 
2021-09-14 (1 day) $12.61 ($0.09/unit)
 
2021-09-12 thru 2021-09-13 (2 days) $13.00 ($0.09/unit)
 
2021-08-31 thru 2021-09-11 (12 days) $13.50 ($0.09/unit)
 
2021-08-24 thru 2021-08-28 (5 days) $13.67 ($0.09/unit)
 
2021-08-12 (1 day) $12.94 ($0.09/unit)
 
2021-08-10 thru 2021-08-11 (2 days) $11.56 ($0.08/unit)
 
2021-07-31 thru 2021-08-08 (9 days) $13.52 ($0.09/unit)
 
2021-07-19 thru 2021-07-28 (10 days) $12.39 ($0.09/unit)
 
2021-07-13 thru 2021-07-17 (5 days) $9.27 ($0.06/unit)
BEST PRICE 
2021-06-24 thru 2021-07-12 (19 days) $12.36 ($0.09/unit)
 
2021-06-05 thru 2021-06-23 (19 days) $13.51 ($0.09/unit)
 
2021-06-01 thru 2021-06-04 (4 days) $11.83 ($0.08/unit)
 
2021-05-30 (1 day) $11.30 ($0.08/unit)
 
2021-05-27 thru 2021-05-29 (3 days) $12.26 ($0.09/unit)
 
2021-05-21 thru 2021-05-26 (6 days) $12.27 ($0.09/unit)
 
2021-05-20 (1 day) $12.15 ($0.08/unit)
 
2021-05-19 (1 day) $12.21 ($0.08/unit)
 
2021-05-18 (1 day) $12.09 ($0.08/unit)
 
2021-05-17 (1 day) $12.25 ($0.09/unit)
 
2021-05-12 thru 2021-05-16 (5 days) $12.10 ($0.08/unit)
 
2021-05-10 thru 2021-05-11 (2 days) $12.12 ($0.08/unit)
 
2021-05-09 (1 day) $12.31 ($0.09/unit)
 
2021-05-08 (1 day) $12.12 ($0.08/unit)
 
2021-05-02 thru 2021-05-06 (5 days) $12.10 ($0.08/unit)
 
2021-04-21 thru 2021-05-01 (11 days) $12.17 ($0.08/unit)
 
2021-04-18 thru 2021-04-19 (2 days) $12.09 ($0.08/unit)
 
2021-04-17 (1 day) $12.12 ($0.08/unit)
 
2021-03-30 thru 2021-04-16 (18 days) $12.09 ($0.08/unit)
 
2021-03-27 (1 day) $11.27 ($0.08/unit)
 
2021-03-25 thru 2021-03-26 (2 days) $12.12 ($0.08/unit)
 
2021-03-24 (1 day) $12.23 ($0.08/unit)
 
2021-03-23 (1 day) $10.63 ($0.07/unit)
 
2021-03-22 (1 day) $10.90 ($0.08/unit)
 
2021-03-18 thru 2021-03-20 (3 days) $12.23 ($0.08/unit)
 
2021-03-17 (1 day) $11.45 ($0.08/unit)
 
2021-03-16 (1 day) $11.46 ($0.08/unit)
 
2021-03-14 (1 day) $12.22 ($0.08/unit)
 
2021-03-13 (1 day) $10.84 ($0.08/unit)
 
2021-03-11 thru 2021-03-12 (2 days) $10.79 ($0.07/unit)
 
2021-03-08 thru 2021-03-10 (3 days) $12.22 ($0.08/unit)
 
2021-03-07 (1 day) $10.72 ($0.07/unit)
 
2021-03-06 (1 day) $12.22 ($0.08/unit)
 
2021-03-04 thru 2021-03-05 (2 days) $11.68 ($0.08/unit)
 
2021-03-02 thru 2021-03-03 (2 days) $10.88 ($0.08/unit)
 
2021-03-01 (1 day) $12.00 ($0.08/unit)
 
2021-02-27 thru 2021-02-28 (2 days) $11.94 ($0.08/unit)
 
2021-02-25 thru 2021-02-26 (2 days) $12.24 ($0.08/unit)
 
2021-02-23 (1 day) $12.22 ($0.08/unit)
 
2021-02-22 (1 day) $11.41 ($0.08/unit)
 
2021-02-21 (1 day) $11.45 ($0.08/unit)
 
2021-02-20 (1 day) $11.47 ($0.08/unit)
 
2021-02-09 thru 2021-02-19 (11 days) $12.23 ($0.08/unit)
 
2021-01-21 thru 2021-02-08 (19 days) $12.22 ($0.08/unit)
 
2021-01-20 (1 day) $12.12 ($0.08/unit)
 
2021-01-17 thru 2021-01-19 (3 days) $12.21 ($0.08/unit)
 
2021-01-16 (1 day) $12.50 ($0.09/unit)
 
2021-01-15 (1 day) $12.31 ($0.09/unit)
 
2021-01-10 thru 2021-01-14 (5 days) $14.82 ($0.10/unit)
 
2021-01-09 (1 day) $12.16 ($0.08/unit)
 
2021-01-04 thru 2021-01-08 (5 days) $14.82 ($0.10/unit)
 
2020-12-21 thru 2021-01-03 (14 days) $14.77 ($0.10/unit)
 
2020-12-15 thru 2020-12-20 (6 days) $14.73 ($0.10/unit)
 
2020-12-09 thru 2020-12-14 (6 days) $14.74 ($0.10/unit)
 
2020-12-06 thru 2020-12-08 (3 days) $14.82 ($0.10/unit)
 
2020-12-05 (1 day) $13.95 ($0.10/unit)
 
2020-11-29 thru 2020-12-04 (6 days) $14.80 ($0.10/unit)
 
2020-11-27 (1 day) $12.51 ($0.09/unit)
 
2020-11-26 (1 day) $12.54 ($0.09/unit)
 
2020-11-25 (1 day) $12.48 ($0.09/unit)
 
2020-11-24 (1 day) $12.72 ($0.09/unit)
 
2020-11-23 (1 day) $14.81 ($0.10/unit)
 
2020-11-16 thru 2020-11-22 (7 days) $14.82 ($0.10/unit)
 
2020-11-15 (1 day) $12.18 ($0.08/unit)
 
2020-11-14 (1 day) $13.47 ($0.09/unit)
 
2020-11-12 (1 day) $13.35 ($0.09/unit)
 
2020-11-10 thru 2020-11-11 (2 days) $13.44 ($0.09/unit)
 
2020-11-09 (1 day) $14.39 ($0.10/unit)
 
2020-11-02 thru 2020-11-07 (6 days) $14.84 ($0.10/unit)
 
2020-10-30 thru 2020-11-01 (3 days) $14.69 ($0.10/unit)
 
2020-10-28 thru 2020-10-29 (2 days) $14.62 ($0.10/unit)
 
2020-10-16 thru 2020-10-27 (12 days) $15.76 ($0.11/unit)
 
2020-10-15 (1 day) $14.99 ($0.10/unit)
 
2020-09-28 thru 2020-10-14 (17 days) $17.99 ($0.12/unit)
 
2020-09-27 (1 day) $13.79 ($0.10/unit)
 
2020-09-26 (1 day) $16.99 ($0.12/unit)
 
2020-09-19 thru 2020-09-25 (7 days) $17.99 ($0.12/unit)
 
2020-09-08 thru 2020-09-13 (6 days) $15.22 ($0.11/unit)
 
2020-09-03 thru 2020-09-07 (5 days) $17.49 ($0.12/unit)
 
2020-09-01 thru 2020-09-02 (2 days) $17.99 ($0.12/unit)
 
2020-08-31 (1 day) $17.75 ($0.12/unit)
 
2020-08-17 thru 2020-08-18 (2 days) $17.99 ($0.12/unit)
 
2020-08-15 (1 day) $17.82 ($0.12/unit)
 
2020-06-29 (1 day) $17.54 ($0.12/unit)