UnitPrice.org
CLIF Whey Protein - Snack Bars - Salted Caramel Cashew Flavor - (1.98 Ounce Complete Protein Bars, 8 Count)

CLIF Whey Protein - Snack Bars - Salted Caramel Cashew Flavor - (1.98 Ounce Complete Protein Bars, 8 Count)

$9.58 / 8 bars = $1.20/bar

Buy on Amazon

ASIN: B01MPY6URA

As an Amazon Associate, I earn from qualifying purchases.

Price Refreshed: 2019-12-13

Features

Game-changing taste: rich and creamy cashew butter and crunchy cashews meet in a lightly crispy snack bar with a boost of protein for a tasty treat that satisfies.

Crispy, crunchy texture: forget about Choking down dry, chalky protein bars, and reach for a satisfying snack you’ll actually crave.

High Protein meets 5g Sugar: get 14 grams of complete Protein without the sugar crash. Clif whey protein also contains nuts, pea protein, and milk, with no sugar alcohols

Good for the planet: made with non-GMO ingredient sources, to help create a more sustainable food system.

Other Images

CLIF Whey Protein - Snack Bars - Salted Caramel Cashew Flavor - (1.98 Ounce Complete Protein Bars, 8 Count)
CLIF Whey Protein - Snack Bars - Salted Caramel Cashew Flavor - (1.98 Ounce Complete Protein Bars, 8 Count)
CLIF Whey Protein - Snack Bars - Salted Caramel Cashew Flavor - (1.98 Ounce Complete Protein Bars, 8 Count)
CLIF Whey Protein - Snack Bars - Salted Caramel Cashew Flavor - (1.98 Ounce Complete Protein Bars, 8 Count)
CLIF Whey Protein - Snack Bars - Salted Caramel Cashew Flavor - (1.98 Ounce Complete Protein Bars, 8 Count)
CLIF Whey Protein - Snack Bars - Salted Caramel Cashew Flavor - (1.98 Ounce Complete Protein Bars, 8 Count)
CLIF Whey Protein - Snack Bars - Salted Caramel Cashew Flavor - (1.98 Ounce Complete Protein Bars, 8 Count)