UnitPrice.org
Nerds Rope Rainbow Candy 0.92 Ounce Package 24 Count (Pack of 1)

Nerds Rope Rainbow Candy 0.92 Ounce Package 24 Count (Pack of 1)

$15.84 / 24 pieces = $0.66/piece

Buy on Amazon

ASIN: B000E56LFE

As an Amazon Associate, I earn from qualifying purchases.

Price Refreshed: 2019-11-01

Features

CHEWY & CRUNCHY: Nerds Rope creates yummy fun by coating a soft, chewy center with tiny, tangy, crunchy confetti-colored Nerds candy for a one-of-a-kind delicious flavor combination!

ZANY COMBINATIONS: With its mind-blowing contrast of gummy & crunchy, Nerds Rope is a zany combination of color, texture, & taste best described as a unique candy celebration. Try one & see!

GREAT FOR SHARING: Nerds provide a delicious assortment of sweet & tangy flavors. They're an awesome way to satisfy your cravings, & they're great for sharing!

TRY THEM ALL: From original Nerds to Nerds Ropes to our crunchy-and-chewy Big Chewy Nerds & with flavors ranging from sweet to sour, try out all the varieties of this legendary candy.

Other Images

Nerds Rope Rainbow Candy 0.92 Ounce Package 24 Count (Pack of 1)
Nerds Rope Rainbow Candy 0.92 Ounce Package 24 Count (Pack of 1)
Nerds Rope Rainbow Candy 0.92 Ounce Package 24 Count (Pack of 1)
Nerds Rope Rainbow Candy 0.92 Ounce Package 24 Count (Pack of 1)
Nerds Rope Rainbow Candy 0.92 Ounce Package 24 Count (Pack of 1)
Nerds Rope Rainbow Candy 0.92 Ounce Package 24 Count (Pack of 1)
Nerds Rope Rainbow Candy 0.92 Ounce Package 24 Count (Pack of 1)
Nerds Rope Rainbow Candy 0.92 Ounce Package 24 Count (Pack of 1)